Fotka táty s dítětem obletěla svět: Lidé se nad ní pohoršovali, skutečnost je ale dojemná

Autor: mka - 
18. května 2016
19:01

Fotografka Heather Whitten nedávno nahrála na svůj facebookový profil fotku svého manžela, jak ve sprše chová jejich tehdy skoro ročního syna. Chlapec byl nemocný a jeho táta se snažil srazit mu ve sprše teplotu. Američané ale místo toho, aby se dojímali nad obětavostí tohoto otce, se nad fotografií pohoršovali!

Před dvěma lety si Heather a její manžel prožili pěkně krušnou noc. Jejich tehdy roční synek silně zvracel, měl průjem a nic na jeho obtíže nezabíralo. Ve snaze malého chlapce umýt a utišit ho Heatheřin manžel Thomas vzal do sprchy, kde s ním přes hodinu seděl. Heather vzal pohled na jejího muže, který se tak obětavě stará o syna, za srdce a jako fotografka pořídila několik snímků.

Když se chlapcův stav nelepšil, vzali ho vystrašení rodiče do nemocnice. Tam mu lékaři podali tekutiny a antibiotika, sami si ale nebyli jisti, jakou nemoc vlastně má. Až po několika týdnech se ukázalo, že malý chlapec prodělal salmonelu.

Před několika dny pak Heather nahrála tento silný snímek i s příběhem, který se k němu váže, na svůj facebookový profil. Mnoho lidí ale ve fotografii vidělo spíše než rodičovskou obětavost sexuální podtext, a to jenom proto, že muž i dítě jsou na fotografii zřetelně nazí, i když jinak je fotka cudná. Zda za to může prudérnost Američanů, anebo naopak jejich posedlost sexem, musí posoudit každý sám.

Facebook fotografii dvakrát smazal, pak ji ale opět zveřejnil. Žena sama uvažovala o tom, že fotografii z profilu smaže, aby se vyhnula smršti urážlivých komentářů. Během pár dnů totiž fotografii vidělo asi 130 000 lidí a Heather se bála negativních reakcí.

Nakonec se ale ukázalo, že pozitivní reakce na snímek převažují. Heather je nyní pyšná, že se jí podařilo zachytit svou rodinu v okamžiku velké zranitelnosti. A její manžel Thomas o kauze vtipkuje, že je jeho pravá bradavka nyní slavná.

 

tvujosudzmrde ( 19. května 2016 02:23 )

vratislav_mynar alias degenerovany debil karel_klafunda alias pavel219-evolution atd se tu rád předvádí, uráží, snaží se naštvat normální lidi, ale přitom sám je to těžký zakomplexovanec největšího kalibru který úplně náhodou splodil kripla kterému říká syn s nějakou špinavou khurvou a ukaji se nad sadistickyma kecama, urazkama zde. Je to kripl z Prahy a tutově tu ihned začne napadat a urážet jistého pejskaře Kopeckého, který ho má ale na háku ale jde mu po krku

Bystrozraky ( 18. května 2016 23:25 )

Samozřejmě jsou to všecko prasečiny, tak jako pavýtvory Knížáka, Davida Černého, Havlovy slátaniny, všichni Plastici a Paplastici se svým komandýrem falešným a sprostým gerojem Magorem!

sleepka ( 18. května 2016 21:32 )

mě připadají oplzlé ty jenkyovské falešné křečovité úsměvy na všechny strany ........ haudujůdů .........

duality ( 18. května 2016 21:14 )

Chcípni de.bile

kravanebeska ( 18. května 2016 20:17 )

Presne, kdo je uchylak, tak v tom vidi uchylnosti,normalni clovek milujiciho tatinka s miminkem.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud