Krkavčí matka: Roční dceru krmila otráveným mlékem

Autor: erd - 
8. května 2016
17:17

Rose Jones (30) z britského Plymouthu je nefalšovanou krkavčí matkou! Přiznala se, že své roční dcerce úmyslně podala léky ve snaze ji otrávit.

Takto upraveným mlékem dítě krmila nepřetržitě od listopadu 2014 až do června 2015. Jones je přitom matkou ještě jedné dcery (2). Sama popírá, že by tak činila u obou dívek.

Policistům se přitom snažila navykládat, že její bývalý přítel založil v domě požár, jehož původcem byla ale ona sama ve snaze zamaskovat důkazy. Policie ji proto navíc obvinila z maření výkonu spravedlnosti.

V minulosti se již Rose Jones přiznala k několika podvodům včetně případu, kdy vybírala cizí kartou peníze z bankomatu. Krkavčí matka byla proto vzata do vazby a čelí vysokému trestu. Soudní jednání je nařízeno na 19. května.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

vosavopruz ( 8. května 2016 20:04 )

asi je to tím že ti co sem choděj jsou gumy,takže maj mnohem radši ubohé články než ty co má smysl číst,které maj nějakou hondnotu.

tvujosudzmrde ( 8. května 2016 18:36 )

Přesný!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud