Krkavčí matka předstírala, že má dcera (4) rakovinu! Charitu obrala o půl milionu

Autor: shp - 
16. srpna 2016
21:37

Neštítila se zneužít vlastní čtyřletou dceru, aby se napakovala. Krkavčí matka Jessica Lynn Good (32) z města Enid v Oklahomě předstírala, že má její vlastní dítě rakovinu, aby vzbudila lítost a charitu obrala o peníze. Takto si přišla v přepočtu na bezmála půl milionu korun.

Krkavčí matka se nestyděla zneužít malinkou dcerušku a obírat své okolí o peníze na léčbu, kterou dítě nepotřebovalo. Podvedla několik charit i dobrosrdečného místního fotografa, který chtěl pomoci.

Jenže letos v červenci pojal pastor z města Enid podezření, že je děvčátko zdravé. Svoji pravdivou domněnku nahlásil úřadům, které se jí začaly zabývat. Nad krkavčí matkou tak spadla klec!

Jessica Lynn Good zpytovala poslední kousky svědomí, které měla, a sama se udala policii. Obviněna byla ze zneužití dítěte a podvodu s cílem obrat charitu. Momentálně je však na svobodě.

Propuštěna byla na kauci v přepočtu 60 tisíc korun. Odkud tyto peníze vzala, si lze jenom domýšlet. Je však možné, že je získala právě podvodem s rakovinou. Soudu se však krkavčí matka nevyhne a už nyní má z ostudy kabát.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Aktuálně: Koronavirus

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

jussuf ( 30. srpna 2016 15:36 )

Nóóó, nebolo by lepšie povedať ,,vychcaná" ? Aj keď neviem presne čo to slovo znamená ale cítim, že by to lepšie sedelo

russo ( 17. srpna 2016 05:01 )

Nebudu hodnotit skutek jako takový, ale význam výrazu "krkavčí matka" je někde jinde. Je to taková matka, která ubližuje popř. týrá a celkově se zle chová ke svému potomstvu. Jestliže je použije jako nástroj k podvodu, tak se tím ihned nestává krkavčí matkou, možná ty peníze užila ve svůj i děcka prospěch v tom případě by to byl pravý opak krkavčí matky, takže Plesku podumej trochu na výrazy které používáš OK?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud