Zavraždili miminko a matku znásilnili. Brutálnímu činu přihlížela tříletá dcera

Autor: lm - 
11. března 2016
07:19

Další otřesný případ sexuálního násilí v Indii! Dva muži tu znásilnili 28letou matku přímo před její tříletou dcerkou. Násilníci ženě předtím vyrvali z náruče dvoutýdenní miminko a hodili s ním o zem. Chlapeček zraněním podlehl.

K otřesnému činu došlo v pondělí. Osmadvacetiletá matka se zrovna vracela od své sestry z městečka Shishgarh na severu Indie. „Její dítě bylo dlouho nemocné. Za svou sestrou přijela, aby spolu zašly pro pomoc za buddhistickým léčitelem,“ uvedl policejní mluvčí.

Přímo v jedoucím autobuse ji přepadli dva muži, jeden z nich byl prý řidič. Matce vyrvali z náručí dvoutýdenního syna a hodili s ním o zem. Pak ji v autobuse znásilnili před zraky její tříleté dcery. Malou holčičku zachránilo, že se v autobuse schovala a útočníci o ní zřejmě vůbec nevěděli.

Podle deníku Times of India matka po znásilnění našla svého chlapečka už mrtvého. Zkolabovaná žena spolu s vyděšenou holčičkou byla nalezena posléze u cesty. Matka skončila v nemocnici. Policie už zatkla dva násilníky a obvinila je ze znásilnění a vraždy.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

zadnice ( 11. března 2016 16:49 )

Indové = příbuzní menšiny u nás?

Ruudazvostravy ( 11. března 2016 16:15 )

 Holt,vona ta yndyjáncká mr*tka je skrátka ňáká žhavá.Nakonec hýr f Chánovje sou takoví pr*dcački naq programu každej den a každou hodinu.

mayflower ( 11. března 2016 12:53 )

Já bych je stáhl zaživa z kůže!!!!!!!

balin ( 11. března 2016 12:17 )

to mala byť odpoveď pre frantaklika

balin ( 11. března 2016 12:15 )

pokiaľ by sa pri ňom uplatnilo "právo útrpné", prečo nie

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud