Modelka (†20) spáchala sebevraždu: Nahá vyskočila z okna!

Autor: vk, mka - 
3. dubna 2016
16:20

Mladá Gulay Bursali (†20) měla před sebou dobře našlápnutou kariéru modelky a studia na univerzitě. Její život ale ukončila sebevražda. Aby unikla hromadnému znásilnění, raději se zabila skokem z okna!

Gulay a její přítel Engin O. si vyrazili na víkend do Istanbulu, kde si od realitního agenta pronajali na víkend prázdný byt na evropské straně Istanbulu. Pak vyrazili do blízkého baru na party s přáteli.

Jak vypověděl přítel mrtvé dívky, když se vrátili zpět do bytu, čekal na ně realitní agent. Pod záminkou, že si v bytě něco zapomněl, se vnutil dovnitř, kde s kamarádem Engina zmlátili, sebrali mu mobilní telefon a zamkli ho v jedné z místností.

Gulay odtáhli do jiného pokoje, který také zamkli. Následně z ní strhali šaty a chtěli ji znásilnit. Dívce se ale podařilo otevřít okno, ze kterého okamžitě vylezla ven. Násilníkům hned začala vyhrožovat, že pokud se ji budou snažit vtáhnout dovnitř, skočí.

Její křik o pomoc se dostal k uším jednoho ze sousedů. „Visela tam nahá a křičela, že jestli ji budou zkoušet tahat zpátky do bytu, vyskočí. Pořád volala o pomoc,“ popsal svědek události, který bydlí ve stejné budově.

„Nejdřív jsem si myslel, že jenom někdo blbne, ale pak ji uviděl. Visela na římse, úplně nahá. Zavolal jsem policii, než jsem s ní ale stačil domluvit, viděl jsem, že se vrhla k zemi.“ Aby unikla znásilnění, raději si Gulay zvolila smrt. Přivolaná policie tak už jen osvobodila jejího přítele ze zamčeného pokoje a pátrá po realitním agentovi a jeho kumpánovi.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Yucatan ( 16. srpna 2016 11:27 )

 Trochu úcty magoři.

prycsnima ( 3. dubna 2016 20:01 )

 Chtěla jako muslimka zemřít s panenskou blánou.

bohatymrdnikateI ( 3. dubna 2016 19:45 )

Mohli za ní seběhnout dolů, přece by jim už nikam neutekla.

tomik007 ( 3. dubna 2016 19:44 )

 A takhle funguji vsichni muslimsti realitni agenti.

..krakonos500 ( 3. dubna 2016 18:33 )

 Ctěli jí znásilnit. Co by za to Francka dala.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud