Žena byla po znásilnění 42 let v kómatu: Chtěli pro ni eutanázii, nyní zemřela

Indka byla brutálně znásilněna před 41 lety. Od té doby byla v kómatu, nyní zemřela
18. května 2015
09:34

V roce 1973 ji brutálně přímo v nemocnici, kde měla tehdy mladá Aruna službu, znásilnil člen ochranky. Aruna měla před svatbou. Měla si brát medika. Po napadení ovšem upadla do kómatu a 42 let byla ve vegetativním stavu. Nyní zemřela.

Zaměstnanec nemocnice Arunu napadl ve sklepě nemocnice, když se tam převlékala. Škrtil ji vodítkem na psa a znásilnil ji. Během škrcení utrpěla vážné poškození mozku, které způsobil nedostatek kyslíku.

Případ Aruny Šanbog v Indii vyvolal diskusi o eutanazii poté, co jeden z bombajských právníků inicioval petici za její odpojení od přístrojů, aby její utrpení už dále nepokračovalo. Proti tomu ale protestovaly zdravotní sestry v nemocnici, které se o svou bývalou kolegyni staraly více než čtyři desítky let.

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Volby 2020 (podzim)

Krajské volby 2020 Senátní volby 2020

ruudazvostravy ( 18. května 2015 19:59 )

Ro(so)mák vojel Ro(so)mačku,to je i f Chánovje dení prakse.Prostě se cygaunerovy stopořý s dlouhí chvýle přyčmoudlej čů*rák a pak uš to de ráz naráz šu*ki š*uk a je s toho holka nebo kluk.

tgbb. ( 18. května 2015 11:55 )

Eutanazii měli provést na tom násilníkovi.

lunatic ( 18. května 2015 11:15 )

Já bych ještě-z úcty k zesnulé,povolil i tu eutanazii

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud