Brutální znásilnění 70leté jeptišky: Po útoku 6 mužů je ve vážném stavu v nemocnici

Ilustrační foto  (Autor: Shutterstock.com)
Autor: ČTK - 
14. března 2015
19:26

Policie ve východní Indii hledá skupinu nejméně šesti mužů, kteří dnes vyloupili křesťanskou misijní školu a znásilnili tam jeptišku, které je přes 70 let. Jeptiška je ve vážném stavu v nemocnici.

Klášterní škola, ve které se incident odehrál, se nachází asi 80 kilometrů severovýchodně od Kalkaty. Arcibiskup Kalkaty zpravodajské stanici BBC řekl, že bezpečnostní kamery ve škole zaznamenaly tváře šesti mužů, podle agentury AP však mohlo být útočníků až osm.

Násilníci vnikli do školy dnes ráno a podle AP tam svázali členy místní ochranky. Ve škole mimo jiné ukradli hotovost, mobilní telefon, laptop a fotoaparát, které patřily škole, poničili školní kapli a svaté předměty. Některé z nich rovněž ukradli. Pak vtrhli do kláštera, kde znásilnili jeptišku.

V Indii bylo sexuální násilí mnoho let tolerováno. Změna nastala v prosinci 2012 po znásilnění třiadvacetileté ženy v autobuse jedoucím do Dillí, které skončilo její smrtí a způsobilo pobouření v celé zemi. Vláda pak zdvojnásobila tresty vězení pro násilníky na 20 let a učinila trestné činy také z voyeurství, stalkingu a obchodování se ženami.

Zákon teď také stanovuje, že je zločinem, když úředníci odmítnou zahájit vyšetřování stížnosti na sexuální násilí.

borjar ( 15. března 2015 06:54 )

 Zasrani Obamovci i tam už chtějí dotáhnout Emerickou demokracii .

djfa ( 15. března 2015 01:00 )

přesně...odtud pocházejí naši vysnění pracovití hnědokožní spoluobčané, kteří nehnou svojí pr..delí, aby se náhodou neunavili..všichni tito dobráci nemají co na práci

zelena.karkulka ( 14. března 2015 23:28 )

třeba si to ve skrytu přála

zelena.karkulka ( 14. března 2015 23:28 )

 Bezva ilustrační foto

kiwi65 ( 14. března 2015 21:45 )

 Ať chcípnou šul.ini.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud