V Indii pět můžu opakovaně znásilňovalo turistku

Ilustrační foto  (Autor: profimedia.cz)
Autor: ČTK, zrk - 
3. ledna 2015
20:54

Indická policie zadržela pět mužů. Obvinění jsou z hromadného znásilňování japonské studentky. Podle policie se jedná o organizovaný gang, který si vyhlíží své oběti. Třiadvacetiletou ženu navíc okradli o zhruba 40 000 Kč.

Pětice mužů byla obviněna z únosu a znásilnění. K sexuálním útokům podle policie docházelo opakovaně od loňského 23. listopadu na nejméně dvou místech. Dva z mužů, údajně bratři, si třiadvacetiletou oběť vyhlédli, když dorazila do Kalkaty a ubytovala se v hotelu ve čtvrti oblíbené mezi cizinci.

„Jeden z mužů mluvil velmi dobře japonsky. Řekli jí: Jsme průvodci a chceme vás vzít na prohlídku města," popsal místní policejní komisař. „A 23. listopadu ji odvezli do města Díghá (přímořské letovisko v Západním Bengálsku). Tam jí sexuálně napadli a okradli o 76.000 rupií, když použili její kreditní kartu," dodal.

Následně Japonku údajně odvezli na jiné místo a tam ji předali dalším členům gangu. Ti ji drželi v zajetí po několik týdnů a v sexuálních útocích pokračovali. Na konci prosince se jí podařilo dostat se do města Varánasí a odtud do Kalkaty, kde 26. prosince podala prostřednictvím japonského konzulátu trestní oznámení.

Sexuální násilí se dostalo v Indii do centra pozornosti po brutálním hromadném znásilnění studentky v jedoucím autobusu v metropoli Dillí v prosinci 2012. Mladá žena svým zraněním později podlehla.

deratizator ( 17. února 2015 10:29 )

jj, například v Čechách, je hustota debilů na čtvereční metr neúnosná, jeden vedle druhýho

deratizator ( 17. února 2015 10:27 )

idiote

radelin ( 4. ledna 2015 04:41 )

hrouzek ( 3. ledna 2015 22:29 )

 Ja ji lituji a doufam,ze ty darebaky potrestaji.Jenze nektere holky si o to primo prosi a pak si stezuji.Vzdyt prece musi vedet,do ceho jdou.

tomik007 ( 3. ledna 2015 21:39 )

Indicke zeny odmitaji sex s nemajetnymi muzi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud