Uprchlíci tvrdí, že jim je 14 až 16 let! Jeden z nich je vrah. Jak myslíte, že jsou staří?

Autor: shp - 
29. 1. 2016
11:31

Dobře se podívejte na tyto tři migranty. Jsou vysocí, holí se a přesto tvrdí, že jsou teenageři. Jen málokdo si myslí, že tvrdí pravdu. Migranti ve Švédsku se snaží úřady přesvědčit, že jsou nezletilí, aby se dostali do uprchlického centra, kde pečují o děti. Jeden z nich, Youssaf Khaliif Nuur, v něm přitom ubodal pečovatelku.

Odborníci varují před obrovským podvodem ze strany migrantů, kteří se vydávají za děti, aby získali péči, která se jim v Švédsku dostává. A rozhodně se bude jednat o víc mužů než o tyto tři.

Saad Alsaud na fotografii běží s dětmi, které vypadají, že by mohly být klidně jeho. Ve Švédsku o něm napsali, že je to nejrychlejší dítě v zemi. Když ratolesti soutěžily v běhu, s přehledem vyhrál. Samozřejmě. Jeho reálný věk může být klidně 22 i více let.

Mnohem děsivější je příklad u Youssafa Khaliifa Nuura. Somálský migrant ubodal krásnou ošetřovatelku Alexandru Mezher (†22) před skutečnými dětmi. Tvrdí, že mu je 15 let, ale holí si bradu i knír. Tento věk mu nikdo nevěří.

Sama Alexandra si před svou smrtí stěžovala, že uprchlíci lžou o svém věku, aby se jim dostalo lepší péče. „Jsou to ve skutečnosti velcí a silní muži. Některým je až 24 let,“ tvrdila. A měla pravdu.

O lžích migrantů svědčí i další fotka Ahmada Farida. Tvrdí, že mu je 16 let, ale přitom má na tváři vousy a jeho muskulatura je jednoznačně mužská. V kontrastu s plyšákem, kterého v centru pro uprchlické děti drží v rukách, působí jeho lež až směšně. Bohužel, úřady uvěřily…

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

zigzag ( 30. ledna 2016 19:10 )

rentierskej ( 29. ledna 2016 23:29 )

bože, lan1 a konkrétní být neumíš? neumíš, že.

rentierskej ( 29. ledna 2016 23:25 )

z právního hlediska: když nemáš doklad, co by prokazoval pravostí tvá tvrzení - jsi podezřelý, nedůvěryhodný... a nakonec: i z kostí lze ODHADNOUT docela přesně, kolik jim je. (rozdíl 10-TI LET, je SAKRA HODNĚ), to prostě prokázat lze.

rentierskej ( 29. ledna 2016 23:23 )

no počkej, já nemyslel zrovna (jen) na ADOLFU merkelovic, ale třeba i na ty ČESKÉ trubky a trubce v politice: sobotka a spol. ... (a ani jim nemohu přijít na jména)!

frantaklika ( 29. ledna 2016 21:33 )

prej je Brejvik sprostej vrah dětí

Zobrazit celou diskusi
Další videa