Miminko v Indii se narodilo s děsivým postižením: Chybí mu půlka hlavy

Miminko v Indii se narodilo s děsivým postižením: Chybí mu půlka hlavy.  (Autor: LiveLeak)
Autor: dce - 
24. ledna 2016
07:00

Děsivě vypadající miminko se před pár dny narodilo v Indii. Malé holčičce chyběla půlka hlavy a měla tak vypoulené oči, že je nemohla ani zavřít. Po dvou dnech zemřela na srdeční selhání.

Porucha, se kterou se malá holčička v Indii narodila, se jmenuje anencephalie – chybí jí půlka hlavy, konkrétně valná většina mozku. Podle lékařky, která o matku a dítě pečovala, bylo postižení způsobeno nedostatečnou výživou matky. Lékařská veřejnost ale toto razantně vylučuje.

Oči miminka se zdály tak vypoulené, protože se lebka špatně zformovala a oči byly umístěny mimo ni. „Nehýbala se jako normální děti, ani neplakala,“ uvedla lékařka. Děvčátko po dvou dnech v nemocnici zemřelo na selhání srdce.

pajato73 ( 19. dubna 2016 12:49 )

bibs_7 ( 24. ledna 2016 21:56 )

anebo zas nejaký indický tatulda vlítl na jedenáctiletou dceruldu tak podobne jako to mají ve zvyku treba janovstí a spol, zejo.

bibs_7 ( 24. ledna 2016 21:54 )

Hlavne by se tam nemeli mrdat nejblizsí príbuzní v rámci rodiny, to by mozná taky trochu pomohlo, i kdyz uz asi ani ne.

rumungro ( 24. ledna 2016 20:32 )

--rego,asi ti někdo vymlátil ocasem mozek z hlavy,bo neumíš napsat 1 slušnou větu.

jardavozembouch ( 24. ledna 2016 19:21 )

vetsina postizenych deti se narodi v indii a podobnych zemi. je to smutne, ale je dobre, ze holcicka odesla. i kdyby prezila, cekalo by ji peklo na zemi. indie by mela konecne zlepsit zdravotnictvi pro sve lidi...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud