Neděle 3. března 2024
Svátek slaví Kamil, zítra Stela
Oblačno 11°C

Putin je prý pedofil! Litviněnko to tvrdil ve svém deníku, musel proto zemřít?

Autor: so - 
22. ledna 2016
19:33

Je Vladimir Putin (63) pedofil a kvůli této citlivé informaci musel krutou smrtí zemřít bývalý ruský špion Alexander Litviněnko (†43)? Britské soudní vyšetřování nepotvrdilo jen to, že agent byl otráven radioaktivním plutoniem, ale odhalilo i obsah Litviněnkova deníku.

Špion soudil, že ruský vládce je pedofil. Byl podle něj dokonce zachycen na videu, jak przní dva nezletilé chlapce v jistém moskevském bytě. V tom samém apartmánu, kde byl jeden ruský prokurátor zachycen při sexu se dvěma prostitutkami.

Putin potom pedofilní video získal a zničil, napsal Litviněnko. Pár měsíců před Litviněnkovou smrtí v roce 2006 obletěly svět bizarní obrázky, na kterých Putin na procházce před Kremlem vyhrnuje tričko náhodnému chlapci Nikitovi Konkinovi (tehdy 5) a líbá ho na nahé břicho.

„Řeknu vám upřímně, chtěl jsem ho jen pohladit jako koťátko a z toho vzešlo ono gesto. Nic jiného za tím není,“ tvrdil tehdy Putin.

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

anka ( 25. října 2016 00:21 )

ja dejiny znam....vas slovnik je stejny jako slovnik estabaku...udavte se nenavisti. ano Chruscov daroval Krym Ukrajine kdyz videl kolik milionu lidi, vcetne zen, deti a starcu nechali rusove umrit hlady....a nejak jste zapomnel vysvetlit, co delaji rusti vojaci na dovolene na vychochodni ukrajine s ruskymi zbranemi

holcman ( 24. ledna 2016 00:43 )

tak dodatečně to německé video !!! ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=1lhibLia3Jw

bum-bec-bum ( 23. ledna 2016 22:35 )

Aby ses konečně ze všeho pořádně pos.rala. Ty kchundo provokatérská. Kolik zemí obsadily od 2. světové USA, to se neptáš co? Tak počítej, každé 2 roky jednu zemi. Serou se všude. Co maj co pohledávat v Evropě?????? Kdo je tu chce? Nikdo!!!! Co natahují pracky po celém světě. Kanada je jen prodloužená paže těch emerických úchylů. Zlo jde od vás ne od Ruska, ty vymytá kebule. Východní část Ukrajiny patřila Rusku a dodnes tam žijí Rusové, kteří chtějí k Rusku ne k vyblité Ukrajině. Ale to bys musela trošku znát dějiny, kchundo. Stejné to je s Krymem, hnído, Krym daroval Ukrajině Ukrajinec Chruščov. Rusko si po právu vzalo zpět co mu patřilo. 3,14čo začni se zajímat o dějiny a neptákuj co ti nakydají krvelační Amíci.

funebrak ( 23. ledna 2016 17:58 )

Možná je Rasputin pedofil, ale Černoouško je sweeně.

anka ( 23. ledna 2016 17:10 )

jako to, ze posila zbrane a sve vojaky na dovolenou na Ukrajinu???? Jako to, ze sebral Ukrajine uzemi???? Vazne??? 

Zobrazit celou diskusi