Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, déšť 19°C

Vztahové trable na Nově: Lásky, slzy a rozchody moderátorů Televizních novin

/
 • Milostné životy moderátorů nováckých Televizních novin Borhyové, Kloubkové a spol.
  19. ledna 2016 ● 21:00

  Denně moderují Televizní noviny s profesionálním úsměvem na tváři, i když jim třeba zrovna moc do smíchu není. Lucie Borhyová (37), Kristina Kloubková (39), Renáta Czadernová (31) i jejich mužští kolegové mají životy plné milostných problémů, zklamání z rozchodů i slz.

   

 • 1.

  Lucie Borhyová (37)

  Krásnou blondýnku Lucii, která se na televizních obrazovkách objevuje od roku 1998, obdivují miliony mužů, přesto stále nemůže najít toho pravého. Prožila už několik románků, dokonce i s hokejovým bohem Jaromírem Jágrem (43). Devět let žila s golfistou Alanem Babickým (47), s kterým se rozešli v roce 2007. Dalším jejím osudovým mužem se později stal řecký podnikatel Niko Papadakis (36), se kterým má moderátorka syna Lucase (7). Již během těhotenství ji však Papadakis opustil.

   

  V roce 2013 se pak Borhyová dala dohromady s kolegou z televize Nova, sporťákem Michalem Hrdličkou (27). I přes věkový rozdíl deseti let dlouho působili jako ideální pár, v červnu 2014 se jim navíc narodila dcera Linda (1). Dokonce plánovali svatbu, ovšem místo veselky nakonec přišel rozchod.

   

  Nyní se zdá, že už má půvabná Lucie za Hrdličku náhradu v podobě slavného rybáře Jakuba Vágnera (34). Alespoň se to tak jeví podle jejich nedávné noční schůzky. Oba však zatím vztah popírají.

  Donedávna nejzamilovanější pár Lucie Borhyová a Michal Hrdlička: Rozchod místo svatby!
  Autor: Foto: Lenka Hatašová, TV Nova, archiv

 • 2.

  Rey Koranteng (41)

  Zatímco jeho parťačka z Televizních novin Borhyová zatím štěstí nenašla, Koranteng už je 19 let šťastně ženatý. S manželkou Monikou (43) společně vychovávají tři dcery – Vanessu (19), Sofii (8) a Leontýnku. Poslední jmenovaná přibyla do rodiny teprve loni v srpnu, ovšem je jasné, že je na ni tatínek Rey ohromně hrdý. Svědčí o tom ostatně i jeho slova těsně po jejím narození: „Dcera se narodila ve dvě hodiny po půlnoci na Bulovce. Je zdravá a krásná a já mám odteď doma tři sestry,“ rozplýval se Koranteng.

  Rey Koranteng se pochlubil malou Leontýnkou.
  Autor: Reprofoto TV Nova

 • 3.

  Kristina Kloubková (39)

  Bývalá tanečnice Kloubková jeden čas v práci zastupovala Lucii Borhyovou během jejího druhého těhotenství. Obě plavovlásky přitom mají podobnou smůlu na chlapy. Nejenže se Kristině rozpadlo manželství se zpěvákem Alanem Bastienem (44), ale nedávno se také rozešla s dlouholetým partnerem Karlem Moravcem (38), který je otcem její dcery Jasmínky (3). „Za rozchodem s Karlem nikdo třetí nestál. Nejsem typ ženy, která podvádí svého partnera, nikdy jsem to nedělala a nic na tom nemíním měnit,“ řekla jasně moderátorka na začátku roku. Útěchou jí nyní může být nový muž v životě – českobudějovický podnikatel v oblasti poradenství Pavel Kovář.

  Kristina Kloubková s bývalým partnerem Karlem Moravcem
  Autor: herminapress.cz

   

 • 4.

  Martin Pouva (52)

  Skoro se zdá, jako by v poslední době Pouva na ženy zcela zanevřel. Má za sebou už dva rozvody, které prožíval natolik, že po tom druhém dokonce zhubl 15 kilo. Přesto neváhal a jako správný bývalý sporťák a milovník adrenalinu se vrhl do vztahu s o 20 let mladší Petrou Friedlovou. Jenže po pěti letech se předloni rozešli. Podle Petry na ni prý Martin přehnaně žárlil. Od jejich rozchodu se moderátor zatím s žádnou novou partnerkou veřejnosti nepochlubil, a dokonce se jednou nechal slyšet: „Třeba budu mít partnera. Nejlepší je žít s chlapem. Koukáte se na fotbal, dáte si spolu pivo, když potřebujete volný kvartýr, on jde do kina... To je ideální!“

  Martin Pouva s bývalkou Petrou
  Autor: archiv, scom

 • 5.

  Renáta Czadernová (31)

  V současnosti je prý brunetka s překrásným úsměvem šťastná a prožívá novou lásku, ještě nedávno tomu tak úplně nebylo. Vrásky na čele jí přidělával zdlouhavý rozvod s kameramanem Davidem Ochmanem (36). „Zamilovanost mezi nimi vyprchala. Rok to zkoušeli dát dohromady, ale už to nebylo ono. Došlo na stěhování a rozvod, který se táhl další celý rok,“ vysvětlil pro deník Aha! zdroj z okolí Czadernové.

  Renáta Czadernová je oficiálně rozvedená.
  Autor: David Malík

 • 6.

  Petr Suchoň (31)

  Bývalý sporťák Suchoň je jedna ruka s Michalem Hrdličkou. Nejenže spolu ještě nedávno v jednom kuse obráželi po nocích bary, ale i rozchod ho potkal ve stejné době jako jeho kamaráda. Zatímco Hrdlička ukončil vztah s Borhyovou, Petrovi zas pro změnu dala kopačky dlouholetá přítelkyně Tereza. Suchoň ale dlouho nesmutnil a o Vánocích už oznámil nový milostný vztah. Na sociální síť totiž pověsil společnou fotku s tenistkou Klárou Koukalovou (33).

  Petr Suchoň s přítelkyní, tenistkou Koukalovou
  Autor: Facebook

   

   

   

   

  Fotogalerie
  33 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

asijo:  Slušná televize by je měla okamžitě vykopnout.

(20. 01. 2016 04:48)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy