Islamisté si holí vousy a oblékají ženské šaty: Chtějí utéct před ruskými nálety

Autor: mb - 
20. 10. 2015
15:09

Ruské nálety způsobily mezi řezníky z Islámského státu paniku. Podle britských médií se „nebojácní lvi chalífátu“ rázem proměnili v bandu zbabělců. Zbavují se vousů, převlékají za ženy a prchají do Turecka.

Britská novinářka Hala Jaber zveřejnila na sociální síti Twitter fotografii, kde je vidět hromada vousů a pohozené žiletky. Ty prý na místě zanechali prchající islamisté. „Vousy islamistů, oholili si je v Aleppu. Nyní prchají hladce oholeni do Turecka,“ napsala Hala Jaber.

Panika mezi islamisty

Podle ruského generál-plukovníka Andreje Kartapolova (51) jsou řezníci z Islámského státu nálety vyděšeni. „Naše rozvědka nám hlásí, že bojovníci Islámského státu prchají. V jejich řadách zavládla panika a dezertérství. Včera zhruba 600 bojovníků ze zahraničí opustilo své bojové pozice a snaží se nyní dostat do Evropy,“ prohlásil Kartapolov.

Západ nespokojen

Západ Rusko ale kritizuje kvůli tomu, že podle všeho míří i na jiné povstalecké skupiny a jde mu hlavně o podporu režimu prezidenta Bašára Asada (50). To prý uvádějí statistiky opozičních aktivistů. Jak uvedl Rami Abdulrahman z organizace SOHR (Syrian Observatory for Human Rights), za tři týdny „při stovkách ruských náletů zemřelo 370 osob, včetně 243 bojovníků, mezi kterými bylo 52 příslušníků hnutí Islámský stát.“ Ačkoliv se o data této organizace opírají i světová média, ruská televizní stanice RT upozornila na to, že se jedná o aktivitu syrského imigranta, který vše „řídí“ ze svého domu v britském Coventry. Naposledy byl ředitel SOHR v Sýrii před 15 lety.

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

75pedro ( 21. října 2015 08:11 )

Pavlínka Filipovská od podpisu anticharty hledá jak se znovu zalíbit. Myrka šla pro rohlíky...

vi3ol ( 20. října 2015 19:00 )

Tohle Putin právě chtěl, je to opravdu dobrý stratég..vyhnat je do Evropy, o to míň práce s ní bude mít on sám.. Válka bude, víc vám neřeknu..

mandat ( 20. října 2015 16:04 )

A kdo ma tuseni, kolik tech islamistu je uz v Evrope ?????????????

maruch ( 20. října 2015 15:37 )

Až se dostanou do Německa,kam je Anděla pozvala a začnou tam řádit a vraždit ,tak té megaku.ndě můžete poděkovat.

salto ( 20. října 2015 15:22 )

Kdepak ti islamisté asi skončí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa