Australský pár se probudil a zjistil, že vedle něj v posteli vyspává nahý Ir

Australský pár našel ve své posteli neznámého Ira. Byl nahý a pravděpodobně sjetý.
Autor: shp - 
18. srpna 2015
13:03

Bylo před druhou hodinou v noci, když se zamilovaný a vyspávající pár vzbudil ve svém domku v Sydney a něco se mu nezdálo. Když se Katie a Chris rozhlédli, zjistili, že vedle nich spí neznámý chlap. Jakmile si ho pořádně prohlédli a on promluvil, bylo jasné, že jde o Ira.

Chris ležel na jedné straně, já uprostřed a náš cizinec napravo s námi,“ řekla Katie, která si raději nepřála zveřejnit svoje příjmení. „Jen ten pocit, když je vedle vás někdo, kdo by tam neměl být. Cítila jsem jeho teplo,“ dodala žena, kterou incident pořádně vyděsil.

Jakmile zjistila, že mají doma vetřelce, vzbudila Chrise, který muže konfrontoval. Ir se probral, začal se oblékat a chtěl vzít roha. Katie ale zavolala na policii, která k jejich domu přijela dříve, než stihl utéct.

Při zatýkání ale dostal silný záchvat doprovázený křečemi. Namísto policejní stanice tak putoval do nemocnice. Jeho problémy zdravotníci přisuzovali drogám. Jakmile muž přijde k sobě, rozhovor s policií ho nemine.

Video  Nahý Ir, kterého našel australský pár ve své posteli, dostal po zadržení záchvat.  - Youtube.com

Sledujte pořady Blesk Zpráv

Epicentrum S prezidentem v Lánech Ptám se, pane premiére

Redakce Blesk Zpráv pro vás každý týden od pondělí do čtvrtka připravuje pořad Epicentrum s rozhovory na aktuální témata. Kromě toho vám pravidelně přinášíme názory prezidenta Miloše Zeman v pořadu S prezidentem v Lánech a zpovídáme i premiéra Andreje Babiše.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud