Drogové „zážitkové plavby“ v Praze: Policisté sebrali kapitána, který prodával na lodi kokain

Kokain a marihuana se prodávala na výletní lodi Bastei
Autor: lm - 
13. srpna 2015
14:44

Kapitán pražské výletní lodi Bastei dal zážitkovým plavbám úplně nový význam. Přímo z můstku totiž prodával zákazníkům kokain a marihuanu. Policisté ho sebrali po jedné z plaveb.

Na stopu proradnému kapitánovi se kriminalisté dostali v květnu, kdy na Václavském náměstí chytli dealera, který zrovna prodával drogy dodavateli lodníka. Policisté je oba sebrali i s 20 gramy kokainu v balení papírových kapesníků.

Podle serveru Novinky.cz si pak policisté pro 37letého kapitána přišli počátkem srpna přímo na jeho loď. „Byl zadržen ve chvíli, kdy přijel s turisty. Test na drogy odmítl, ale později při výslechu přiznal, že práce je náročná a občas si něco dát musel,“ řekl serveru kriminalista Milan Sojka.

Podle kriminalisty kapitán prodával drogy rovnou z můstku. Policisté návykové látky našli nejen na lodi, ale i u kapitána doma. Krom kvalitního 80procentního kokainu nabízel zákazníkům i marihuanu. Kapitánovi i jeho dodavateli hrozí až pět let vězení.

tomik007 ( 13. srpna 2015 21:56 )

 Asi se nechtel delit.

moiaza ( 13. srpna 2015 15:16 )

 Ten Havlistán je zvláštní republika. Ventilátor v létě nedostanete koupit v žádném obchodě. Ale drogy za každým rohem. Dobře to tu zařídili oba Václavové. Kam se hrabe Miloš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud