Zhulený husky: Pes sežral marihuanové koláčky, nedopadlo to dobře

Nebohý husky doplatil na sežrání marihuanových koláčků.
Autor: shp - 
29. června 2015
19:01

Pobuřující video pocházející pravděpodobně ze Severní Ameriky rozhněvalo ochránce zvířat z celého světa. Je na něm totiž zachycený nebohý husky pod vlivem marihuany. Chudák zvíře vůbec neví, co se kolem něj děje.

Na videu je pes zachycený zmatený a viditelně pod vlivem marihuany. Je malátný, oči má vytřeštěné. Je tak mimo, že ani nedokáže zatáhnout jazyk za zuby a jeho páníček mu ho musí narvat zpátky do tlamy.

Pes podle všeho snědl marihuanové koláčky, které jeho majitel špatně schoval. Při pohledu na trpící zvíře se člověku dělá nevolno. Muž, který video pořídil, na záznamu říká: „Donuť ho to vyzvracet, psi mohou zvracet.“

Jeho majitel ho pak vybízí k zvracení, avšak marně. Nezbývá mu tak nic jiného než ho obejmout a konejšit. Chudák huňatý. Efekt marihuanových koláčků přitom trvá dlouhé hodiny. Pes tak musel prožít hotové peklo než přišel zase k sobě.

Video  Husky sežral marihuanové koláčky. Nedopadlo to dobře.  - Youtube.com

mstitelka ( 1. listopadu 2015 22:05 )

 A který hlupák by dělal marihuanové koláčky?! A kde tu marihuanu vůbec vzali? Leda že by byli z Nizozemska.😵

bieseger ( 29. července 2015 12:59 )

Pár informací které blesk nepovažuje za důležité. Ty marihuanové koláčky nepatřili majiteli, ale jeho návštěvě která je měla schované v batohu. A tou dobou při natáčení už byl kontaktován veterinář, stačilo počkat do dalšího dne a husky "vystřízlivěl".

naidka ( 29. června 2015 21:35 )

Jsou to krásní psi.

berlin71 ( 29. června 2015 21:29 )

Chudak pes

tomik007 ( 29. června 2015 20:26 )

specialista OAS na pravni zalezitosti

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud