Neděle 5. prosince 2021
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Islámský stát zveřejnil další brutální popravu! Zajatce rozmetali bombami na kousky

Autor: lm - 
10. srpna 2015
22:01

Barbaři z ISIS si našli nový brutální způsob, jak popravovat zajatce. „Odpadlíkům od víry“ už neřežou hlavy, ale rovnou je vyhazují do povětří! Islamisté si svůj odporný čin natočili a zveřejnili záběry na internetu.

Tohle video rozhodně není pro slabé povahy! Fanatici z Islámského státu objevili nový brutální způsob, jak sprovodit ze světa své zajatce. Tentokrát ozbrojení radikálové přivedou skupinku zajatců na předem připravené místo a donutí je si kleknout na zakopané výbušniny. Poté trýznitelé rychle utíkají. Zanedlouho pod skupinou klečících zajatců vybuchnou bomby a exploze je rozmetá na kousky.

Aby toho nebylo málo, islamisté do svého brutálního videa přidali ještě opakovaný záběr z jiného úhlu. Dokonce na závěr nahrávky přidali i snímky zdeformovaných těl.

Zajatí a popravení muži byli obviněni z napomáhání Tálibánu, proti kterému ISIS vyhlásil svatou válku (džihád). Islamisté zajatce na videu nazývají „odpadlíky od víry“. Poprava se prý odehrála v afghánské oblasti kontrolované Islámským státem.

noneofthem ( 16. srpna 2015 02:18 )

Pokud odhlednete od toho, kdo, proc a koho zabiji a soustredite se jen na provedeni, neboli, jak se tu pise, "brutalni popravu", prijde vam to opravdu tak brutalni? Jiste, vzduchem letaji kusy tel, ale smrt nastane v okamziku. Pokud byste byli odsouzeni k trestu smrti a mohli si vybrat, jestli treba ty uzasne, nove, experimentalni, Americke smrtici injekce, ktere vyvolavaji vlekle a dlouhe krece a bolesti, nez se vam konecne, po dlouhem trapeni, podari umrit na infarkt, nebo prakticky bezbolestnou, okamzitou smrt rozmetanim, byli byste pro injekci? Ja bych urcite zvolil poradnou bombu, cim vetsi, tim lepsi.

renataren ( 12. srpna 2015 16:36 )

Příšerné... Kdy se to už zastaví ??

schweincenberg ( 11. srpna 2015 14:27 )

A odkud pak ji znáš cucáčku....

mildadaleko ( 11. srpna 2015 05:19 )

 Stále se mě někdo snaží přesvědčit že Islâm je vlastně mírumilovné náboženství. Ještě chvilku jim dám a potom je začnu všrchny do jednoho posílat do pekla.

aaobcanka ( 11. srpna 2015 01:18 )

Pravda, skončíme všichni jako ti ubožáci, Evropa s USA i Ruskem by se měly do IS konečně rázně tzv. navézt.

Zobrazit celou diskusi
Další videa