Válka o dědictví po Monice a Klárce: Peníze chce i matka Kramného

Autor: ljš - 
19. 8. 2016
15:04

Soud prohlásil jejího syna za vraha Moniky a Klárky, ona chce ale přesto po své snaše a vnučce dědit. Matka Petra Kramného Irena R. věří, že je její syn nevinný, a na peníze má tak nárok.

Po vynesení pravomocného rozsudku nad Petrem Kramným to vypadalo, že bude dědické řízení jednoduché. Byt, garáž a dvě auta měl zdědit Moničin otec a bratři Radmil a Martin. Teď když do boje o majetek vstoupila i Kramného matka, čeká se pokračování právní bitvy mezi Klárou Long Slámovou, která zastupuje Moničinu rodinu, a Janou Rejžkovou, která stojí na straně matky Petra Kramného.

Ve věci však zatím chybí zásadní dokument – písemné vyhotovení rozsudku. To ale nebylo ani po osmdesáti dnech od jeho vynesení stranám zasláno. Blesk.cz to potvrdil Václav Peričevič ze Spolku Šalamoun, který se v Kramného případu angažuje.

Podle serveru TN.cz se však objevila i další komplikace. Notářka, která měla věc původně na starosti, totiž odešla do důchodu, a její kolegyně se nyní musí se všemi materiály teprve seznámit.

I samotné dědické řízení pak ale bude velmi komplikované. Krajský ani vrchní soud se totiž vůbec nezabývaly tím, zda zemřela první Monika, nebo Klárka. Irena R. by totiž dědila pouze v případě, že první obětí byla právě její snacha.

 

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

hejpockej ( 21. srpna 2016 07:54 )

prvni co udelal, dyz dcerka lezela vedle neho, je volal pojistovne, ze chce prachy. Nezavolal prvni pomoc, ani se nesnazil poskytnout prvni pomoc, jediny co chtel bylo prachy. Takova zruda to je.

hejpockej ( 21. srpna 2016 07:38 )

rodina Kramnych se nakopapa sama. Vsak se celymu narodu predvedli, co jsou zac. Vrazi deti a zen. A hlavne prachy prachy prachy. Kramna by mela rychle volat pojistovne, aby o neco neprisla, tak jak synacek hned po vrazde volal.

hejpockej ( 21. srpna 2016 07:36 )

hejpockej ( 21. srpna 2016 07:34 )

souhlas. Celej narod dobre vi, co jsou zac, stara luza a ten jeji povedenej synacek.

hejpockej ( 21. srpna 2016 07:31 )

áááá, dalsi obdivovatelka Kramnyho

Zobrazit celou diskusi
Další videa