Čtvrtek 23. května 2024
Svátek slaví Vladimír, zítra Jana
Oblačno, déšť 21°C

Nostradamovy věštby pro rok 2024: Vlády v Británii se chopí Harry?!

Autor: hpe, jel - 
13. dubna 2024
16:39

Známý lékař a filosof Michel de Nostradame sepsal v roce 1555 sbírku veršovaných proroctví Les Prophéties. Dokázal správně vytušit nástup nacismu, koronavirovou pandemii a také atentát na bývalého prezidenta USA Johna Kennedyho. Vyplňují se ale i další Nostradamova proroctví v roce 2024? Šokoval zmínkou o královské rodině. 

Nejožehavější věštba se týkala britského panovníka Karla III. Přestože ho proroctví konkretně nezmiňuje, někteří vykladači to tak interpretují. Nostradamus ve zmíněném proroctví předpokládal, že v letošním roce zažije jeho veličenstvo velký životní zvrat. Domníval se, že bude ve funkci nahrazen. „Král ostrovů bude vyhnán násilím a nahrazen někým, kdo nebude mít znaky krále,“ tvrdil.

Pravdou je, že monarchova kondice se od minulého roku podstatně zhoršila. V únoru Buckinghamský palác oznámil, že král onemocněl rakovinou a nedávno prodělal zákrok kvůli zvětšení prostaty. V prohlášení bylo taktéž zdůrazněno, že se zdrží některých aktivit. „Jeho Veličenstvo dnes zahájilo plán pravidelných léčebných procedur, během nichž mu lékaři doporučili, aby odložil plnění veřejných povinností. Po celou tuto dobu bude Jeho Veličenstvo nadále vykonávat státní záležitosti a úřední papírování jako obvykle.” 

Právě kvůli panovníkovu zdravotnímu stavu by se situace mohla do konce roku ještě dramaticky změnit. V kontextu proroctví se často za teoretického nástupce trůnu považuje princ Harry. Právoplatným dědicem trůnu je však prvorozený William, tudíž by na pomyslný trůn usedl on. Princ má ale doma vlastní velké potíže. Jeho manželka Kate Middleton nedávno oznámila, že sama trpí blíže nespecifikovanou rakovinou. S jistotou se tedy nedá momentálně říct nic, jen to, že rok 2024 bude pro královskou rodinu ještě velký boj. 

Video  Nostradamus. Uměl pokrokový léčitel a astrolog předpovídat historii? Jeho věštby budí vášně dodnes  - Videohub
Video se připravuje ...

 

1pravda1 ( 13. dubna 2024 19:59 )

možné to je, rakovina v 75 letech je vždy riziko, a pokud se Kate neuzdraví a William dá přednost rodině a třem dětem, tak klidně může být králem Harry...

Uživatel_5814161 ( 13. dubna 2024 19:22 )

Já jsem to pochopila spíš tak, že Karel bude nahrazen Vildou, coby princem / králem protektorem, čímž je myšleno, že prozatím nemá znaky krále, alespoň prozatím.

Zobrazit celou diskusi