Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Dana (†26) po rodinné večeři náhle zemřela: Maminka ji oživovala marně

Autor: rc - 
29. května 2023
05:00

Rodina a přátelé jsou v šoku z náhlé smrti Danielly Jade Duchatelové (†26). Rodačka z australského Brisbane se zotavovala v domě svých rodičů ze zlomeniny nohy, když zničehonic zkolabovala. Její maminka okamžitě zahájila resuscitaci. Už se ji ale nepodařilo oživit. Podle lékařů mohla být příčinou její smrti plicní embolie.

Měsíc před tragédií vyrazila Daniella ven s přáteli. Schůzka proběhla dobře. Avšak poté, co se vracela domů, zakopla a ošklivě si zlomila nohu. Skončila v nemocnici, kde musela podstoupit operaci. Po propuštění do domácí péče se uchýlila do domu svých rodičů, aby se ze zranění zotavila. 

Podle informací britského deníku Daily Mail v neděli večer hrála se svými rodiči po večeři karty, když zničehonic zkolabovala. Utrpěla zástavu srdce. Její máma se ji marně snažila oživit. Zatím není jasné, co se Danielle, která toužila procestovat celý svět, stalo. Lékaři se domnívají, že po operaci se jí mohla vytvořit krevní sraženina, která následně putovala až do jejích plic a způsobila plicní embolii. Nicméně přesnou příčinu smrti potvrdí až pitva.

Daniellu oplakává nejen její rodina, ale rovněž přátelé a známí. „Chvíle strávené s tebou patří mezi mé nejšťastnější vzpomínky, od usínání na gaučích a sledování našich přátel po boje s žábami v deštném pralese,“ napsala na sociální síť její kamarádka Janis Michelová.

Video  Pět nejčastějších nemocí, na které Češi umírají 
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud