Čtvrtek 1. června 2023
Svátek slaví Laura, zítra Jarmil
Polojasno 25°C

Máma (16) nechala batole potáhnout z elektronické cigarety: Odstartovala tím trend kouřících mimin!

Autor: rc - 
9. března 2023
11:28

Sociálními sítěmi se začalo šířit video, na němž maminka Annie Donovanová (16) nechala své jedenáctiměsíční dítě kouřit elektronickou cigaretu. Video pobouřilo mnoho uživatelů sociální sítě a mladá maminka se za své jednání omluvila. Nicméně na sítích se objevuje čím dál víc videí s dětmi, jenž kouří elektronické cigarety.

Sociální sítě pobouřilo video, na němž mladá maminka Annie Donovanová z australského Mid-North Coast dává svému dítěti kouřit elektronickou cigaretu. Tomu přihlíží další lidé. Podle informací britského deníku Daily Mail chlapci Lebronovi je pouhých jedenáct měsíců.

Annie uvedla, že netušila, že ji někdo natáčí a dodala, že to byl vtip. Elektronickou cigaretu prý k němu jen přiblížila a netušila, že ji chlapec vezme do pusy. „Myslela jsem, že ji odstrčí,“ uvedla Annie. „Vím, že jsem udělala špatnou věc,“ kaje se Annie, které se zastává její maminka Kristy.

Ta uvedla, že Annie je dobrá máma a kvůli videu se dokonce musela přestěhovat. Chodily jí prý výhružné zprávy poté, co se video začalo šířit po sítích.

Případ řeší policie

Annie se dostala i do hledáčku policie. Policisté zjišťovali, jestli je chlapec v pořádku a ze strany jeho mámy mu nic nehrozí. Ochránci zákona rovněž řeší výhružné zprávy, které Annie dostává. „Upřímně je to odporné,“ komentovala chlapcova teta. „Upřímně řečeno, udělalo se mi z toho špatně, ale je to mladá maminka a snaží se, co může. Byla to hloupost, kterou udělala s partou přátel,“ uvedl další příbuzný.

Nebezpečí

Nicméně zdá se, že nezodpovědná australská máma spustila nový „trend“. Objevila se další videa, na nichž rodiče dávají kouřit elektronické cigarety svým dětem. Na jednom z videí je holčička, která kouří cigaretu po boku své příbuzné. „Víme, že všechny tyto věci obsahují toxické chemikálie a mnohé obsahují nikotin,“ uvedla lékařka Michelle Atchisonová. „Nejsou určeny dětem, jsou velmi nebezpečné,“ uvedl manažer Cancer Council SA Chris Morris. „Niktotin, který je v cigaretách, může způsobit u dětí zvracení, bezvědomí a v nejhorším případě záchvat,“ dodal.

Video  Máma Annie Donovanová (16) nechala svého syna kouřit elektronickou cigaretu  - Twitter
Video se připravuje ...

Josef Pokorny ( 11. března 2023 19:03 )

Vyhulenej dobytek mělo by to vychcípat

Martin Rutrich ( 10. března 2023 02:40 )

Moc dobrá matka není když dává svému dítětí cígo nechceš mu nalít panáka . Nebo rovnou ubalit brko

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa