Středa 21. února 2024
Svátek slaví Lenka, zítra Petr
Oblačno, déšť 9°C

Policistka ve svém volnu pomohla dopadnout zloděje: Na Teplicku vykrádal benzinky

Autor: jel - 
2. února 2023
16:25

Zloděj na Teplicku poslední dva měsíce vykrádal čerpací stanice. Provozovnu navštěvoval vždy v noci, když byla zavřená, a dovnitř se pokoušel dostat oknem. Kradl cigarety, které pak chtěl prodat v jedné z večerek v Teplicích. Lupič měl ale tu smůlu, že zrovna narazil na policistku v civilu.

Policistka si po noční směně šla koupit svačinu do večerky v Teplicích. Všimla si ovšem, že uvnitř je jiný zákazník s velkou taškou a zřejmě se pokouší něco prodat majiteli večerky. Policistka neváhala a přivolala kolegy v uniformě.

„Ti v obrovské tašce nalezli velké množství kartonů cigaret. Spojili si souvislosti s předešlými krádežemi a muž byl převezen ke kriminalistům na výslech,“ popsala policejní mluvčí Ilona Gazdošová.

Doplnila, že recidivista (41) se nakonec přiznal ke třem vloupáním benzinek, která se na Teplicku v uplynulých dvou měsících stala. Navíc se doznal také ke krádeži cigaret z roku 2020.

„Zajímavostí je, že do listopadu 2022 pobýval muž za zdmi věznice, kde si odpykával trest za předchozí majetkovou trestnou činnost. Jen co byl propuštěn, vydal se opět na dráhu zločinu,“ doplnila Gazdošová.

Těhotnou mámu z České Lípy našli mrtvou: Co prozradila pitva?

Video  Jihomoravští policisté dopadli cizince, který okrádal zemědělce.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání