Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Krásná gymnastka (20) boří sociální sítě: Díky svému vzhledu vydělává miliony!

Autor: rix - 
5. března 2023
19:42

Z dvacetileté gymnastky Olivie Dunnové se takřka v mžiku stala milionářka. A může za to mimo sportovních úspěchů i její prezentace na sociálních sítích. Ty totiž doslova boří!

Dívka je nejsledovanější mladou americkou sportovkyní. Některé její příspěvky atakují metu milionu „lajků“, dohromady ji na instagramu, twitteru a tiktoku sleduje více než sedm milionu lidí. Množství fanoušků jí dovoluje uzavírat výhodné smlouvy s obchodními značkami. 

Video  Olivia se už v osmnácti stala milionářkou.  - TikTok
Video se připravuje ...

Díky tomu se Olívie už v osmnácti stala milionářkou. Příspěvky mladé krásky  na sociálních sítích často získávají pozornost. Nejinak tomu je i u posledního příspěvku, kde pózovala v dresu Lousianské univerzity, za kterou soutěží. Zanedlouho se bude u příspěvku moci chlubit milionem „lajků“.

Příspěvky mladé Američanky nenechávají chladnými ani hvězdy z platformy Onlyfans. „Jsi jako vždy ohromující,“ napsala jí pod příspěvek úspěšná Onlyfans modelka Noelle Leyvaová. 

Samotná Olívie se láskou k sociálním sítím nikdy netajila. „Sociální média jsou něco, co jsem vždy milovala,“ prozradila. „Je skvělé, že můžete dělat něco, co milujete a ještě na tom vydělávat peníze,“ vysvětlila podle deníku Daily Star

MarekBadatel ( 6. března 2023 16:14 )

Mladá hezká, úspěšná a ve vatě. Otázkou je jestli jí to vydrží a jak na tom bude cca za 10-15 let. Ale asi dobře. Jisté ale je, že staré socky můžou akorát tak slintat

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud