„Takže můj brašule Tomáš dneska oslavil 55. narozeniny. Je teda s podivem, jak ten čas sviští, ale já si všechno pamatuju....“ začal Háma a sdílel i fotku svého staršího bráchy. Ač si nejsou vyloženě podobní, že by to bilo do očí, rozhodně mají podobný úsměv.

„...Teda to důležitý, jak jsi mě učil první akord na kytaru, učil si mě hledat akordy k písničkám, aby to nebyla šumařinka, ale pěkně opravdově...nutil si mě předělávat slohovky, aby to za něco stálo, a vůbec v mým dospívaní jsi byl a v mnoha věcech budeš mým vzorem...“ popsal moderátor pořadu Kde domov můj?, jak ho jeho bratr ovlivnil a pomohl mu.

„Tak, brašule, všechno nejlepší...a děkuju, že tě mám...jsi důležitej,“ dodal ještě Aleš a jeho přání komentovaly i jeho kolegyně, například Monika Absolonová popřála také všechno nejlepší.

„Všechno nejlepší i ode mě... a krásně napsaný, může být hrdý průvodce slohovych začátků,“ napsala zase Tereza Kostková, a pochválila tak Hámu. On sám pak bude mít narozeniny v květnu, ovšem bude to také pořádný milník, jelikož sfoukne již 50 svíček...

 

Video
Video se připravuje ...

Aleš Háma striktně: Velké přání si nesplní z etických důvodů! Co si odpustí? Kisa Císařová

Fotogalerie
66 fotografií