Středa 22. března 2023
Svátek slaví Leona, zítra Ivona
Oblačno 13°C

Podcast: Tisíce za vystoupení a nadržené fanynky. Striptér Johnny promluvil o své vášni

Video se připravuje ...
Autor: pdc, ub, jim - 
24. února 2023
17:00

Šarmantní Johnny Horyna vybudoval jednu z nejúspěšnějších mužských tanečních skupin v Česku MEN4QUEEN. O víkendech s kolegy tančí a svléká se pro desítky rozžhavených žen. Dostává za to slušně zaplaceno a na sociální sítě mu navíc chodí spousty zpráv od fanynek. Pikantní podrobnosti prozradil v podcastu Už budu!

Před dovršením dospělosti Johnnyho ani nenapadlo, že by se jednou mohl z velké části živit jako striptér. Profesionálně hrál fotbal a nejvíc odhalených lidí viděl na mysliveckém plese v rodných Sulovicích. "Zazněla písnička Sundej to prádlo a všichni si tam svlékali košile," smál se tanečník. S profesionálním veřejným odhalováním se setkal až v Praze během studií na univerzitě, když šel na show kamaráda, který se živil jako profesionální tanečník v Americe.

Video Už budu! Celý rozhovor se striptérem Johnnym Horynou - pdc, ub, Jedlička, Marek, Chebotareva
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Tehdy ho to ohromilo a přidal se k němu. "Ze začátku jsem dělal hostesáka, který sbíral věci, pomáhal jsem jim připravovat kostýmy, prodával jsem lístky. Během roku a půl jsem k němu chodil na tréninky a spadnul do toho," vzpomínal. Jenže dnešním show se jejich vystoupení nemohla příliš rovnat. Podle Johnnyho používali trhací kalhoty, polévali se vodou a jejich performance bylo spíše postaveno na svlékání a efektech, než na promyšlené choreografii.

Děkujeme, že nás sledujete, odebíráte a hodnotíte. Můžete nám napsat, co si o podcastu myslíte, nebo doporučit hosta na bleskpodcasty@cncenter.cz či přímo Zorye Blue na její instagramový profil.

První špičkové taneční show viděl v USA, kam se na rok přestěhoval. Vyrazil dokonce do Jižní Karolíny na legendární Myrtle Beach, kde se zrodil strip. Co tam viděl, ho velmi zasáhlo a při návratu inspirovalo k založení Men4Queen. Úspěch ale nepřišel hned. Tvrdě makal na své postavě, promýšlel s kamarády choreografii, zdokonalovali show a výsledek se dostavil. Dnes je schopný si jen za víkendy během měsíce vydělat 50 tisíc korun, na Instagram mu chodí desítek zpráv od žen a dění na a po jejich striptýzových show bývá občas pořádně divoké...

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa bez reklam na 9 webech.

Video se připravuje ...
Další videa