Neděle 29. ledna 2023
Svátek slaví Zdislava, zítra Robin
Oblačno -1°C

Brazilka vyhrála soutěž o nejkrásnější vagínu! Po získání titulu inkasuje z OnlyFans miliony

Autor: pma, swp - 
16. prosince 2022
18:07

Maite Sasdelliová z Brazílie se před časem stala vítězkou ve speciální soutěži krásy. V té se nehodnotí celkový vzhled a povaha či schopnosti, ale něco velmi intimního – vagína. Poté, co se stala absolutní vítězkou, založila si profil na platformě OnlyFans. Za hodinu si přijde i na téměř sedmdesát tisíc korun, za měsíc na více než milion korun. 

Když se někomu povede vyhrát první místo, může mu to v některých případech změnit život. Podobný scénář se zřejmě odehrává u Brazilky Maite Sasdelliové. Ta se loni přihlásila do poněkud kontroverzní soutěže „Nejkrásnější vagina Brazílie“, kterou uspořádala další slavná brazilská influencerka a sex expertka Ana Otani (28).

Tu na sociálních sítích sledují miliony lidí a do povědomí veřejnosti se v roce 2020 dostala poté, co si nechala udělat plastiku panenské blány a chtěla vydražit své panenství.

Maite Sasdelliová svůj úspěch z první místa chtěla nějak zúročit, tak si založila na platformě OnlyFans profil, který jí vydělává nemalé peníze. Někdy si prý během hodiny přijde na sedmdesát tisíc korun, v průměru ale měsíčně inkasuje přes milion a tři sta tisíc korun.

Kráska se pro britský deník Daily Stár svěřila s tím, že práce modelky na OnlyFans rozhodně není jednoduchá. „Lidé si myslí, že je to snadné, ale není to jen o tom se svléknout a nafotit. Často člověk musí spolupracovat i s nějakou společností nebo firmou a není tak jednoduché vydělat peníze. Je to byznys,“ přiznala pro médium Sasdelliová.

Video  Už budu! Sex s umělými celebritami je běžný. Na míru lze vyrobit i bývalé partnery  - Blesk TV
Video se připravuje ...

Frank Nitas ( 25. prosince 2022 13:23 )

Eman.

Frank Nitas ( 25. prosince 2022 13:23 )

A zavedli údy s minikamerou na žaloudku.

Frank Nitas ( 25. prosince 2022 13:21 )

Tady už POLÍVKA nemůže říkat že věří že ju má 😂😂😂

baronessa ( 21. prosince 2022 17:32 )

Je naprosto běžný úkaz, že si lidé pletou vulvu s vagínou.

Lomikel ( 18. prosince 2022 10:39 )

nikoli, přítomná odborná komise nejen prohlédla, ale i na místě prakticky vyzkoušela, prověřila a ohodnotila...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa