Středa 29. května 2024
Svátek slaví Maxmilián, zítra Ferdinand
Oblačno 21°C

Brazilka vyhrála soutěž o nejkrásnější vagínu! Po získání titulu inkasuje z OnlyFans miliony

Autor: pma, swp - 
16. prosince 2022
18:07

Maite Sasdelliová z Brazílie se před časem stala vítězkou ve speciální soutěži krásy. V té se nehodnotí celkový vzhled a povaha či schopnosti, ale něco velmi intimního – vagína. Poté, co se stala absolutní vítězkou, založila si profil na platformě OnlyFans. Za hodinu si přijde i na téměř sedmdesát tisíc korun, za měsíc na více než milion korun. 

Když se někomu povede vyhrát první místo, může mu to v některých případech změnit život. Podobný scénář se zřejmě odehrává u Brazilky Maite Sasdelliové. Ta se loni přihlásila do poněkud kontroverzní soutěže „Nejkrásnější vagina Brazílie“, kterou uspořádala další slavná brazilská influencerka a sex expertka Ana Otani (28).

Tu na sociálních sítích sledují miliony lidí a do povědomí veřejnosti se v roce 2020 dostala poté, co si nechala udělat plastiku panenské blány a chtěla vydražit své panenství.

Maite Sasdelliová svůj úspěch z první místa chtěla nějak zúročit, tak si založila na platformě OnlyFans profil, který jí vydělává nemalé peníze. Někdy si prý během hodiny přijde na sedmdesát tisíc korun, v průměru ale měsíčně inkasuje přes milion a tři sta tisíc korun.

Kráska se pro britský deník Daily Stár svěřila s tím, že práce modelky na OnlyFans rozhodně není jednoduchá. „Lidé si myslí, že je to snadné, ale není to jen o tom se svléknout a nafotit. Často člověk musí spolupracovat i s nějakou společností nebo firmou a není tak jednoduché vydělat peníze. Je to byznys,“ přiznala pro médium Sasdelliová.

Video  Už budu! Sex s umělými celebritami je běžný. Na míru lze vyrobit i bývalé partnery  - Blesk TV
Video se připravuje ...

baronessa ( 21. prosince 2022 17:32 )

Je naprosto běžný úkaz, že si lidé pletou vulvu s vagínou.

Lomikel ( 18. prosince 2022 10:39 )

nikoli, přítomná odborná komise nejen prohlédla, ale i na místě prakticky vyzkoušela, prověřila a ohodnotila...

khonsun ( 17. prosince 2022 18:23 )

Vagina je opticky dosazitelna napr. mechanicko-optickou pomuckou, nejcasteji "gynekolog. zrcadly", nebot jde o trubicovity svalovy organ, kranialnim koncem obemykajici krcek delohy. Ziskany obraz vaginy neni zadny okrasny zazrak, ne nepodobny obrazu vnitrku napr. streva, zaludku ... To by me zajimalo jak to posuzovali a vyhodnocovali.

Wells ( 17. prosince 2022 03:49 )

A to jako roztahovali nohy a někdo jim tam čuměl?

Tajtrlicek ( 16. prosince 2022 18:39 )

Soutěž vo nejkrásnější p®del nebo to co z ní vyleze vyhrál kdo?

Zobrazit celou diskusi