Pondělí 15. dubna 2024
Svátek slaví Anastázie, zítra Irena
Oblačno 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Pravá princezna Locika: Ukrajinka Alena si od pěti let neostříhala vlasy!

Autor: pma - 
17. prosince 2022
12:00

Sedmatřicetiletá ukrajinská modelka Alena Kravčenko si své vlasy už 32 let nestříhala. Není tak divu, že její lokny měří přes dva a půl metru a žena tak připomíná pohádkovou princeznu Lociku. Pevné a krásné kadeře zdělily i Alenina desetiletá dvojčata Miroslava a Valerie. Ty si nechávají stejně jako maminka narůst co nejdelší vlasy. Zatím jejich chlouba měří necelý metr a půl.

Kdokoliv, kdo by potkal Ukrajinku Alenu Kravčenko (37) na ulici, by ji jistě nepřehlédl. Její vlasy jsou totiž podstatně delší, než je nosí jiné ženy. Alena se totiž pyšní hustými kadeřemi, které v současnosti dosahují necelých dvou a půl metru.

Péče o kadeře není nijak náročná, tvrdí žena

„V pěti letech jsem měla poprvé a naposled vlasy ostříhané na krátko. Myšlenka mé maminky o tom, že by žena měla mít dlouhé vlasy, se mi vryla hluboko v mysli,“ přiznala v minulosti kráska. Dlouhých dvaatřicet let nesvěřila své lokny do rukou kadeřníků a tak se stalo, že je sexy kráska za sebou tahá jako závoj. Často je proto nosí vyčesané si zapletené, aby si po nich nešlapala.

Paradoxně její péče o vlasy je poměrně jednoduchá. Hřívu si umyje jednou týdně, jemně promasíruje a nanese masku, která zaručí, že její chlouba bude pevná a lesklá. Umyté vlasy pak nechá přírodně uschnout a má v podstatě hotovo.

Modelčiny dcery razí stejnou cestu 

Pro deník Daily Mail v minulosti popsala, že často bývá na ulici středem pozornosti a lidé si na její kadeře chtějí sáhnout a vyfotit se s nimi. Alena si také vybudovala poměrně silnou základnu fanoušků na sociálních sítích. Na Instagramu ji sleduje téměř 160 tisíc lidí a na platformě OnlyFans má také tisíce podporovatelů.

Pozornost ale často nepřitahuje Alena sama. Její desetiletá dvojčata Valerie a Miroslava se rozhodly jít po vzoru maminka a od mala si také pěstují dlouhé vlasy. V současnou chvíli mají délku jednoho metru a čtyřiceti centimetrů. Podle modelky může každá žena dosáhnout podobného výsledku, musí jen být dlouhé roky trpělivá a používat kvalitní péči, která růst a délku kadeří podpoří.

Video  Žena (34) má vlasy jako Locika z pohádky Na vlásku: Lokny má dlouhé 1,5 metrů!  - Instagram
Video se připravuje ...

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

kapr ( 17. prosince 2022 23:05 )

Kdyby byla z Vietnamu není nikde ani písmenko musíme si zvykat že Ukrajina je TU a BUDE ,do 20ti let to tu bude jejich jsou jak morčata slušně napsáno a válčí se v části ne na celé Ukrajině

kapr ( 17. prosince 2022 23:03 )

Zobrazit celou diskusi