Čtvrtek 18. dubna 2024
Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav
Oblačno, déšť 9°C

BLESKmobil je tu pro vás 10 let: Synům a příteli volám za korunu, říká Naďa Zemanová (67) ze Štětí

Autor: Kateřina Baranová - 
7. listopadu 2022
18:00

Mít v kapse »utržené sluchátko« a zavolat si kdykoliv a odkudkoliv? Vynález z večerníčku Mach a Šebestová se stal v tehdejším Československu skutečností v roce 1991. Přesně před 10 lety ale došlo k další revoluci v telefonování. Na trh vstoupil první virtuální mobilní operátor BLESKmobil. Jeho služby bez smlouvy, dlouhodobého závazku či skrytých poplatků si pochvalují stovky tisíc zákazníků. Stejně jako Naďa Zemanová (67) ze Štětí.

Tak jako BLESKmobil, slaví 10. výročí i Naďa Zemanová, využívá ho totiž celých deset let a neměnila by. Službu si chválí hlavně proto, že na tři zvolená čísla může volat za jednu korunu. „BLESKmobil jsem si pořídila už v roce 2012, když začínal. Využíval ho i můj manžel,“ řekla Blesku paní Naďa, která si virtuálního operátora nemůže vynachválit. „Mezi čísly za korunu teď mám syny a přítele,“ popsala.

Dagmar Lipertová (69) z Kožlan: Volá celá rodina

Když už, tak rovnou celá rodina. Virtuálního operátora BLESKmobil využívají deset let všichni blízcí Dagmar Lipertové (69) z Kožlan na Plzeňsku. „Od samého počátku ho mám já, můj muž i naši dva synové s manželkami a vnoučaty,“ vyjmenovala Blesku paní Dagmar.

Právě v rodině využívají volání na tři čísla za korunu. Už mají také balíček Neomezené volání do všech sítí za 99 Kč na týden. „Také jsem vyhrála v MEGATRHÁKU Blesku slevu na kredit,“ dodala s tím, že nečtenější deník v Česku kupuje každý den.

Milada Čeledová (74) z Humpolce: Jiného operátora nechci

Bez mobilu a předplacené karty BLESKmobil si život neumí představit Milada Čeledová (74) z Humpolce. „Už od roku 2012 mám BLESKmobil a jsem věrná. Využívám především volání na tři čísla za korunu. Mám tam dceru, manžela a také sestru,“ pochvaluje si paní Milada. A telefonuje celkem dost. Jiného operátora prý nechce. „Takhle jsem spokojená, tak proč něco měnit,“ dodala Milada.

Výdaje pod kontrolou

BLESKmobil své služby poskytuje prostřednictvím předplacené karty, kterou lze zakoupit na více než 5000 prodejních místech. Kartu lze následně dobíjet na terminálech SAZKA nebo přes internet. Zákazníci BLESKmobilu mohou telefonovat, posílat SMS a MMS nebo využívat datového připojení bez smlouvy a dlouhodobého závazku či skrytých poplatků. S BLESKmobilem voláte a posíláte SMS již za 1 Kč!

S balíčkem Výhodných 200 získáte celkově 200 minut nebo 200 SMS do všech sítí v ČR. Nebo při dobití nad 300 Kč voláte za 1 Kč na 3 vybraná čísla, ať už jsou u kteréhokoliv operátora, a to po dobu 30 dní! Dále si můžete užívat datových balíčků bez závazku. V BLESKmobilu máte levné volání i data a jednoduše ušetříte.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi