Středa 25. května 2022
Svátek slaví Viola, zítra Filip
Oblačno, déšť 19°C

Sexy influencerka jako erotická hračka: Výrobce prý vyrábí sexuální panenky podle ní!

Autor: rc - 
21. ledna 2022
21:04

Influencerka Yael Cohen Arisová chystá právní kroky proti firmě, která vyrábí sexuální panenky. Kráska z Izraele s tvary přesýpacích hodin tvrdí, že erotické hračky jsou jí neskutečně podobné a dokonce prý u modelů firma používá její jméno! Panenky prý mají i její identické znaménko pod dolním rtem.

Izraelka Yael Cohen Arisová se živila jako počítačová programátorka, než začala dobývat sociální sítě. Černovláska, která má neobvykle úzký pas a zaoblené boky, k programování tíhla poté, co začala povinný výcvik v izraelské armádě. „Pak jsem začala používat instagram a sociální sítě a viděla jsem v tom potenciál. Můj dětský sen byl být herečkou a tak jsem se rozhodla připojit na sociální média,“ uvedla pro britský deník Daily Mail s tím, že se postupně rozrůstala základna jejích fanoušků a práce ji bavila víc a víc. V současné době ji sleduje na instagramu přes milion lidí.

Obrovský šok zažila, když jí přišla zpráva od jednoho z fanoušků, který jí poslal odkaz na stránky firmy zabývající se výrobou sexuálních panenek. Yael se nestačila divit, jak jí prototypy erotických hraček byly podobné. Měly úplně stejné rysy. „O několik měsíců později tam byly panenky na prodej,“ uvedla Yael s tím, že neváhala a zveřejnila obrázky sexuální panenek na svém instagramu. „Zjistila jsem, že velká společnost vyrobila sexuální panenku podle mě a to bez mého vědomí a svolení,“ napsala v roce 2019 k obrázku rozzuřeně. „Ne, to není vtip. To je skutečnost. Dokonce tu panenku pojmenovali Yael. Jsem stále v šoku. Nevím, co budu dělat,“ dodala influencerka.

Yael dodává, že panenky jsou přesně dělané podle jejích rysů do posledního detailu. Dokonce údajně mají její identické znaménko pod dolním rtem. Kráska se rozhodla, že podnikne proti společnosti právní kroky. Požaduje, aby byly panenky staženy z prodeje. Dokonce by ani nesouhlasila, kdyby jí společnost přislíbila profit z prodeje. Firma se však zatím brání a pro výše zmíněný britský deník mluvčí společnosti Irontech Dolls uvedl, že podobnost mezi panenkami a slavnou influencerkou je pouhá náhoda. „Abychom se vyhnuli nedorozumění, už nenazýváme tuto panenku Yael a žádáme všechny naše partnery, aby jí přestali říkat Yael,“ dodal.

VIDEO: Dcerka (†3) hvězdy instagramu zemřela na vzácnou formu rakoviny

Video  Dcerka (†3) hvězdy instagramu zemřela na vzácnou formu rakoviny  - Instagram
Video se připravuje ...

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa