Pondělí 22. dubna 2024
Svátek slaví Evženie, zítra Vojtěch
Oblačno 7°C

Sexy modelka žila od výplaty k výplatě: Sekla s prací a začala prodávat erotické fotky!

Autor: rc - 
6. prosince 2021
21:39

Ocitla se ve finanční krizi a netušila, jak z ní ven. Pětadvacetiletá Claudia Sentinella z Chorvatska žila od výplaty k výplatě, až se nakonec rozhodla, že od základu změní svůj život. Přidala se proto na stránku pro dospělé OnlyFans, kde začala prodávat své erotické fotky a má obrovský úspěch!

Smyslná dračice či sexy Santa! Claudia Sentinella dovádí své fanoušky k naprostému šílenství snímky ve spodním prádle a svůdných polohách. Pětadvacetiletá Chorvatka sklízí na erotické stránce OnlyFans obrovský úspěch a vydělává velké sumy peněz. Přitom ještě minulý rok netušila, co si má počít.

Hvězda erotické stránky

Měla průměrnou práci, kde pracovala i dvanáct hodin denně a přesto nemohla s výplatou vyjít. Navíc její situaci ještě zhoršila pandemie koronaviru. Nemohla si ani půjčit od rodičů, jelikož pochází z chudé rodiny. Když už nevěděla kudykam, přidala se právě na Only Fans.

Kráska s havraními vlasy brzy zaujala hodně uživatelů, kteří byli ochotni za její erotické snímky platit. „Život po založení profilu na OnlyFans se změnil k lepšímu, stala jsem se finančně nezávislou, byla jsem překvapena, jak se mi daří a ta práce mě stále baví,“ přiznala Claudia pro britský deník Daily Star, která si konečně může leccos dovolit. Na serveru se zařadila do topky tvůrců obsahu.

Problémové dospívání

Už od školy se potýkala s velkými problémy. Byla šikanována. Přiznává, že zřejmě těžké dospívání ji posílilo a teď se nestydí za to, co dělá. Nevadí ji ani se odhalovat a jít s kůží na trh. „S nápadem přidat se na OnlyFans jsem přišla sama, protože miluji vše, co souvisí s erotikou, módou a krásou,“ vysvětlila další důvody, proč si tam založila profil. „Část rodiny, s kterou si dobře rozumím, mě podporuje a také přítel ví, že jsem na tom byla s penězi špatně a jsou rádi, že jsem to zvládla,“ dodává.

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu?

Zobrazit celou diskusi