Úterý 21. května 2024
Svátek slaví Monika, zítra Emil
Oblačno, déšť 22°C

Kráska (28) splatila dluhy díky prodeji erotických fotek: Za půl roku vydělá i milion!

Autor: rc - 
6. listopadu 2021
21:02

Pracovala jako chůva, než kvůli pandemii přišla o práci. Rozhodla se proto, že se zkusí uživit jako fotomodelka prodejem svých fotografií na stránce pro dospělé publikum. Haley Hennessyová v současnosti vydělá daleko víc, než vydělala hlídáním dětí. Ovšem dodává, že ačkoliv se mnohým lidem může zdát, že lehce přijde k penězům, focením erotických snímků stráví hodně času.

Rodačka z Melbourne se na platformu OnlyFans, kterou využívají především tvůrci placeného obsahu pro dospělé, připojila už v září roku 2019, ovšem podle jejích slov se jednalo spíš o zvědavost a moc se nezabývala tím, jaké fotografie na stránce sdílí. Haley měla stálou práci jako chůva a jelikož díky tomu měla pravidelný příjem, nebrala moc focení erotických snímků vážně. Za rok si hlídáním dětí vydělala 80 tisíc australských dolarů (1,3 milionu Kč).

U jiných děvčat však viděla, na kolik by si mohla přijít a rozhodla se, že zapracuje více na svém obsahu. „Viděla jsem mnoho dívek, které vytvářely stejný typ obsahu jako já a vydělaly dobré peníze prodejem přístupu k necenzurovaným snímkům z natáčení, tak jsem si říkala, že není co ztratit,“ uvedla pro britský deník Daily Star s tím, že se vzdala roli chůvy kvůli opatřením ohledně pandemie.

Jakmile se začala OnlyFans víc věnovat, už začátkem roku 2020 si vydělala slušné peníze. „Můžete si vydělat velké peníze, ale musíte tvrdě pracovat,“ uvedla s tím, že díky nové práci má určitou svobodu, ovšem dodala, že je to zároveň i dřina. „Pokud potřebuji den volna, mohu si dát jeden nebo pět. Pokud chci přispět na charitativní akci nebo rozmazlit přátele k narozeninám, tak teď mohu. Moje dluhy jsou splaceny. Svoboda je neuvěřitelně podceňovaná hodnota. Skutečná svoboda je něco, čeho si velmi vážím,“ vysvětlila s tím, že musí leckdy pracovat i celý den.

Dva dny týdně tráví tím, že pracuje na obsahu pro svůj instagram a TikTok a propaguje své stránky. „Vkládám hodně úsilí do svého instagramu, považuji ho spíše za uměleckou galerii a prostor pro kreativní koncepty. Strávím jeden až dva dny tvorbou obsahu pro OnlyFans v závislosti na žádostech a pak si v noci chatuji s odběrateli,“ vysvětlila kráska s ladnými křivkami s tím, že zároveň se snaží denně přispívat na sociální sítě. Nicméně za půl roku si prý vydělá tolik, co si vydělala za rok jako chůva.

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu

bre-burda ( 6. listopadu 2021 22:26 )

Má zadek a kejty jak závodní klisna. A pysky jak peřiny přes balkon.

Zobrazit celou diskusi