Neděle 24. září 2023
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Zataženo 17°C

Amanda (27) sekla s prací letušky a začala prodávat sexy fotky: Měsíčně si přijde na víc jak 400 tisíc

Autor: rc - 
13. srpna 2021
22:36

Dřív měla mnoho obdivovatelů coby letuška na palubě letadla, nyní její smyslné fotografie na webu OnlyFans obdivují muži, kteří jsou ochotni za ně platit! Amanda Sommerová (27) sekla s prací palubní průvodčí a rozhodla se připojit na web pro dospělé, kde nasbírala pěknou řádu předplatitelů, díky nimž si měsíčně přijde na pořádný balík.

Rodačka z britského Hartlepoolu se dřív živila jako palubní průvodčí. Pracovala pro aerolinky Ryanair a viděla velký kus světa. Kráska s havraními vlasy v uniformě oslňovala mnoho mužských cestujících. Ovšem další pasažéry na palubce letadla už nepřivítá. Před rokem se rozhodla, že změní profesi. Seznámila se totiž s mužem, který bydlel v jejím rodném městě a rozhodně se kvůli své přítelkyni nehodlal stěhovat. Sedmadvacetiletá světoběžnice se proto rozhodla, že odejde z práce, přestěhuje se za ním a najde si nový job.

Nakonec se ale připojila na stránku pro dospělé OnlyFans, kde začala publikovat své sexy fotografie. „Slyšela jsem o OnlyFans a ten nápad se mi líbil, protože můžete diskrétně pracovat na telefonu a myslela jsem si, že můj přítel to nezjistí. Nechtěla jsem s tím přestat, protože se mi dařilo tak dobře a nemusela jsem si hledat denní práci, ale protože jsem musela být furt na telefonu, abych tam vydělala dobré peníze, byl podezřelý a chytil mě při tom, když jsem byla na své stránce a řekl mi, že je to v podstatě podvádění,“ uvedla pro britský deník The Sun s tím, že tomu nedokázala uvěřit. Práci na stránce pro dospělé brala pouze jako práci.

Netuší prý ani, jak její předplatitelé vypadají a rozhodně to nebere jako podvádění. „Dal mi ultimátum a řekl mi, že buď odejdu z OnlyFans, nebo odejdu a já řekla, že práce je pro mě na prvním místě, takže jsem si vybrala OnlyFans,“ dodala Amanda s tím, že kvůli své práci si nemůže najít stálou známost. Muži prý buď žárlí na její předplatitele, nebo jim vadí, že si prodejem fotografii dokáže vydělat víc než oni. Amanda už má mnoho předplatitelů a dokáže si vydělat měsíčně i 15 tisíc britských liber (448 tisíc Kč).

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu?

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud