Úterý 5. prosince 2023
Svátek slaví Jitka, zítra Mikuláš
Oblačno -4°C

Toni se z bezdomovkyně vyšvihla: Začala prodávat své sexy fotografie a vydělává pořádný balík

Autor: rc - 
10. července 2021
07:00

Návrh naprosto cizího člověka jí změnil život. Toni Camille byla bezdomovkyní, když ji jakožto servírku oslovil nezávislý fotograf. Navrhl jí, aby se přidala na stránku pro dospělé OnlyFans a začala prodávat své fotografie. Rodačka z Cardiffu se náhle stala hvězdou sociálních sítí a proslavila se natolik, že fanoušci za její sexy fotografie jsou ochotni platit velké sumy.

Toni Camille neměla šťastné dětství. Problematické vztahy v domácnosti ji už v osmnácti vyhnaly z domova a zanechaly jí šrámy na duši. Měla psychické problémy a neustále střídala zaměstnání. Byla bez domova. Nakonec skončila v Cardiffu jako servírka a navíc si přivydělávala úklidem.

Tehdy ji však podle informací Maxim oslovil fotograf na volné noze s tím, aby se přidala na stránku pro dospělé OnlyFans a začala prodávat své fotografie. Toni o tom přemýšlela a přihlásila se na sociální síť Instagram a YouTube.

Na Instagramu nasbírala nakonec mnoho fanoušků. V současnosti ji sleduje víc jak 124 tisíc lidí. Jakmile poznala sílu sociálních sítí, přihlásila se na OnlyFans. Brzy zjistila, že se jedná o lukrativní činnost. Podle informací britského deníku DailyStar svým fanouškům účtuje 12 amerických dolarů (cca 261 Kč) za měsíc, aby se mohli podívat na její smyslné snímky.

Ovšem zvedat cenu zřejmě nemusí. Na sociální síti má víc než 162 tisíc lajků, tudíž si dokáže vydělat pořádný balík. Údajně má její měsíční výplata pět cifer!

VIDEO: Jak si Češi užívali pornokaranténu?

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud