Sympatická plavovláska Nikola Čechová už více než tři roky randí s Jakubem Mahdalem, jenž je známý je převážně díky kapele Sebastian, kde několik let působil jako kytarista. Jak se ale zdá, jejich láska je i po těch letech stále tak intenzivní jako na počátku, kdy se teprve oťukávali a tu a tam na sociálních sítích sdíleli svá první zamilovaná selfíčka. Nikola, která jako moderátorka nejdříve působila v televizi Óčko, odkud se plynule přesunula do Snídaně s Novou, kde spolu se zpěvákem a hercem Milanem Peroutkou (31) tvoří oblíbenou moderátorskou dvojici, svému partnerovi skrze instagram poslala dojemný vzkaz.

Sdílela totiž momentku z jakéhosi natáčení, na níž něžně drží v náručí Jakubovu hlavu. Tento snímek prý ukazuje, co pro ni Mahdal znamená. „Nejen na natáčení, ale ve vztahu. Tady totiž neuklidňuju Kubu já, ale naopak on mě. Když jsem v totálním stresu, vyšiluju, panikařím, Kuba mě vždycky umí zklidnit, podržet a pomazlit. Je skvělý se moct na někoho takovýmhle způsobem spolehnout,“ svěřila se Čechová. Také na sebe svým neuvěřitelným 736 tisícům followerů prozradila, že má prý v sobě kdesi hodně hluboko zakořeněno, že musí všechno zvládnout sama.

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet 

Video
délka: 01:55.76
Video se připravuje ...

Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet. Markéta Reinischová, Jan Jedlička

„Nespoléhat se na nikoho, a i kdyby mi měla ruka upadnout, tu tašku odnesu sama. Nevím proč, prostě to tak je, ale učím se to měnit, protože je hezký si nechat pomoct. Dost často s tím bojuju, ale snažím se.“ 

Ona je totiž samostatnost podle mě hezká vlastnost, opravdu je, i Kuba ji na mně má rád, ale zároveň i nemá. Kluci nám prostě chtějí pomáhat a dělá jim to radost. Prostě jako ve všem musíme najít balanc a všem bude dobře,“ uzavřela Nikola, jejíž vyznání během pár dní posbíralo neskutečných 60 tisíc „lajků“. „Krásný!!!“ reagovala na její slova například herečka a zpěvačka Anna Slováčková (25).
Fotogalerie
29 fotografií