Vždy měla ráda sport, ale chuť k jídlu a nabídka bister, co ji zvaly na své lahůdky, vždy vítězila. Nikola známá i pod přezdívku Shopaholic Nicol byla krapet oplácanější, než sama chtěla. Vyzkoušela různé diety, ale vždy zhubla jen na chvíli, a tak se nyní pustila do běhání. 

Žádný extrémy, hladovění, bláznivý diety, keto, koktejly, sacharidový vlny a nevím co ještě. Čistě zdravé jídlo ve správných porcích a pohyb,“ okomentovala prvních pět kilo dole moderátorka Snídaně s Novou

Ale běhání v pražské Stromovce ji navíc chytlo natolik, že má minimálně další tři kilogramy dole a nohy má hubené jak laňka.

VIDEO: Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou

Video
délka: 02:35.96

Trapas večera! Milan Peroutka nedodržel dresscode a ani se nesladil s partnerkou Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Nikdy by mě nenapadlo, že budu ráda běhat a ještě v zimě. Ale přiznám se, že ten svůj rituál začínám opravdu milovat. Probudit se brzy ráno, dát si kafíčko, podcast do uší a běžet. Jsem ráda, že můj stopadesátý pokus mít ráda běhání, vyšel,“ netají se blondýnka, kterou na sociálních sítích sleduje 731 tisíc lidí! 

Nikola v běhu nepolevuje a před několika dny se pochlubila, že uběhla svých prvních 9 kilometrů! Na její postavě je to skutečně vidět a není divu, že ji nyní ve Snídani oblékají do krátkých sukní, kde vyniknou její štíhlá lýtka. 

VIDEO: Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet

Video
délka: 01:55.76

Shopaholic Nicol odsoudila chování influencerky Šulcové! Měla by víc přemýšlet Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Fotogalerie
36 fotografií