Pátek 28. ledna 2022
Svátek slaví Otýlie, zítra Zdislava
Zataženo, déšť se sněhem 4°C

Z prestižní univerzity k tyči: Melissa zanechala studií a pak se stala dominou!

Autor: rix - 
29. listopadu 2021
05:20

K nezvyklému životnímu kroku se rozhodla dnes pětačtyřicetiletá Melissa Toddová. Ačkoli ji v mládí vzali na prestižní univerzitu v Oxfordu, ona měla jiné představy o životě. Nejprve se stala striptérkou a poté drsnou dominou! Svého rozhodnutí nelituje a nabádá mladé lidi, aby se práce v podobné oblasti nebáli.

V devadesátých letech bylo Melisse Toddové nabídnuto místo na univerzitě v Oxfordu. Vzhledem k tomu, že Oxford je mnohými považován za nejprestižnější univerzitu na světě, byla Melissa nadšená. Radost ale netrvala dlouho. „Strávila jsem tolik času a energie, abych se tam dostala, ale není to to, v co jsem doufala,“ vzpomínala. 

Jak uvedl deník New York Post, po pouhém roce studia politiky, filozofie a ekonomie se Toddová rozhodla dát si na univerzitě pauzu. V nouzi o peníze následně přijala práci striptérky v londýnském klubu. Jakmile vstoupila na pódium a začala se svlékat, opadly ze stydlivé dívky veškeré obavy. „Pokud jste tam nahoře a svítí na vás, je to celé jen na vás a nemůžete se nabažit té pozornosti,“ vysvětlila. Uvědomila si, že do Oxfordu už se nikdy nevrátí. 

A zašla ještě mnohem dál. „Když mi bylo třicet, tak jsem si řekla, že vezmu do ruky bič a začnu mlátit lidi,“ popsala Melissa, jak se od striptýzu dostala k práci dominy. V současné době se jejích služeb nemohou nabažit lidé z celého světa. „Nemůžu říct, že bych litovala odchodu z Oxfordu,“ tvrdila. Jak dále uvedla, jde podle ní o tu nejúžasnější práci na světě. „Je to zábava, zažila jsem tolik dobrodružství,“ vysvětlila. 

„Udělejte to. Budete se bavit, vyděláte spoustu peněz a budete spokojení se svým tělem,“ apelovala domina na školáky, kteří neví, kam se v životě pohnout. „Není to nijak děsivé ani nebezpečné, sex je zábava,“ usmívala se.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa