Úterý 26. října 2021
Svátek slaví Erik, zítra Šarlota
Oblačno 13°C

Ruský „Pepek námořník“ s napíchanými bicepsy: Může zemřít, pokud v tom bude pokračovat, říkají lékaři

Autor: ran - 
26. září 2021
08:09

Rus Těrešin s bicepsy nepřirozeně napíchanými olejem konečně prohlédl a chystá se jít na odstranění obrovských boulí na pažích. Dal tedy na rady lékařů, kteří mu domlouvali, ať si toxickou látku nechá z těla vyndat. Mohl by zemřít, říkají.

Má 310 000 fanoušků na instagramu, a to jen proto, že před pěti lety začal s velmi podivnou úpravou těla. Nechal si uměle „nafukovat“ paže v oblasti bicepsů a tricepsů napichováním tkáně speciálním olejem. Rus Kiril Těrešin (25) si nyní nechal domluvit a chce podstoupit zákrok, při němž mu olejnaté „želé“ vyndají.

Před nějakým časem si už Těrešin nechal vyoperovat „tricepsy“, i tak má ale obvod jeho paží stále kolem 60 centimetrů. Zákrok nebude jednoduchý, nic jiného, než aby šel pod kudlu, mu už ale nezbývá. „Riziko komplikací je v tomto případě velmi vysoké, ale nic nedělat pacientovi také nepomůže,“ ocitoval The New York Post doktora Dimitriho Mělnikova. Kdyby mu toxický olej v těle zůstal, mohl by si Těrešin snadno uhnat vážné poškození ledvin, případně smrt.

Co si neuváženou bizarní úpravou zevnějšku způsobil, si Těrešin zřejmě konečně uvědomil. „Brzy budu mít velmi komplikovanou, složitou, celkově třetí operaci na odstranění oleje. Nevím, jak to dopadne,“ uvedl na sociálních sítích s tím, že s úpravami začal, když mu bylo 20 let. „Zavinil jsem si to vlastní hloupostí, nedomyslel jsem možné následky,“ přiznává. Stačí málo a poškození nervů při operaci mu může způsobit, že nebude moct rukou hýbat.

V roce 2019 se přihlásil do ringu na zápas v MMA, ale ani jeho obří bicáky mu vítězství nezajistily. Prohrál s bijcem, který byl o dobrých 20 let starší. Netrvalo ani tři minuty a ponižujícím způsobem svého rádoby osvaleného soupeře vyřídil. Těrešin si krátce nato začal stěžovat na problémy, které mu umělé bicepsy způsobovaly nejen při dalších MMA zápasech, ale tak vůbec.

Nechat si odstranit velmi podivně vypadající jedovaté boule na rukách mu radila i Alana Mamaeva (33), která se v Rusku zasazuje o to, aby lidé přestali zneužívat kosmetickou chirurgii k nesmyslným úpravám těla.

Těrešin má podle vlastních slov velký strach, jak operace dopadne. „Skutečně se hodně bojím, říkám si, co se může stát… Měl jsem o tom ale uvažovat dřív, uvědomuju si to. Můžu si za to sám, je to jen a jen moje vina,“ dokazuje Těrešin, že mu snad nějaký zdravý rozum v hlavě přece jen zbyl.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa