Pátek 1. března 2024
Svátek slaví Bedřich, zítra Anežka
Oblačno 11°C

Vnadná kráska řekla pravdu o králi Instagramu: Jak skutečně žije Dan Bilzerian?

Autor: rix - 
6. září 2021
05:10

Jachty, tryskáče, zbraně, luxusní dovolené, drahý alkohol a spousta krásných žen. Život známého bouřliváka Dana Bilzeriana (40) by chtěl aspoň na chvíli zažít snad každý. Odpovídá ale realita fotografiím, kterými se Dan chlubí na sociálních sítích? O tom se rozpovídala vnadná modelka Lindsey Pelasová (30), která prorazila hlavně díky známosti se slavným playboyem.

Notoricky známý showman Dan Bilzerian je proslulý svým divokým životním stylem, cestováním po světě v soukromých tryskáčích, večírky s krásnými ženami a popíjením nejdražšího šampaňského. Říká se mu král Instagramu. Aby taky ne. Sleduje ho tam 32 milionů lidí. 

Je však jeho život opravdu tak divoký a extravagantní, jak se tváří na sítích? O tom se rozpovídala modelka Lindsey Pelasová, napsal deník Daily Star. Vnadná kráska sice před setkáním s Danem Bilzerianem pózovala pro známý pánský časopis, víc se ale proslavila právě pro románek s výstředním pracháčem. A Lindsey na Danovu adresu chválou rozhodně nešetří, i když spolu už nejsou. Jeho život hned na úvod rozhovoru popsala jako úžasný.

Když mluvila o obrovských hollywoodských večírcích s davy žen, kterými je Dan známý, potvrdila, že realita je přesně taková, jak ji Bilzerian vykresluje na Instagramu. „Absolutně všechno je to skutečné, šílenost. Stoprocentně všechno,“ uvedla. S Danem se seznámila ve svých třiadvaceti letech. „Prožila jsem s ním spoustu dobrodružství, díky němu jsem známá na internetu,“ vysvětlila kráska. 

„Když jsem se poprvé potkali, bylo to tak zajímavé, že jsem si všechno musela zapsat. Popsala jsem deset stran. Byla to ta nejdivočejší noc,“ potvrdila Lindsey Danovu pověst. 

Playboy kráska s Danem prožila množství večírků. Učaroval jí jeho Rolls Royce a to, jak má zařízený dům. „Kuchyň byla plná ovoce, občerstvení a plných podnosů,“ popsala udivená Američanka. „Bylo to vůbec poprvé, co jsem viděla tolik jídla, a to ani nebyl Den díkuvzdání, bylo to šokující,“ řekla. 

Samotný Dan přišel k penězům poměrně lehce. Narodil se do bohaté rodiny, jeho otec mu navíc založil svěřenský fond, ze kterého mohl Dan čerpat peníze, když byl mladší. Peníze si ale bývalý mariňák dále vydělával především jako hráč pokeru. Pokerem si údajně za rok vydělal až miliardu korun.

Díky svému bohatému životu má i spoustu přátel mezi celebritami. Mimo jiné kamarádí třeba s Melem Gibsonem nebo rapperkou Cardi B. 

Video  Nejdražší rozvody v historii! Bill Gates se rozvádí!  - Videohub
Video se připravuje ...

 

Aktuální dění

 

Izraelsko-palestinský konflikt:

ONLINE dění v Izraeli Velitel Hamásu Iron Dome

Válka na Ukrajině:ONLINE dění na Ukrajině

Zobrazit celou diskusi