Čtvrtek 25. únor 2021
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Polojasno 14°C

Nejdražší rozvod v historii? Kim Kardashianová a Kanye West budou dělit miliardový majetek!

/
 • Rozvod Kim Kardashian a Kanyeho Westa: Co si budou muset rozdělit?
  20. února 2021 ● 13:21

  Oba jsou známí po celém světě, oba jsou úspěšní ve svém oboru, díky čemuž si přišli na pohádkové jmění. Teď ale svět oběhlo oficiální prohlášení, které potvrzuje dlouho předvídaný rozvod Kim Kardashianové a Kanyeho Westa. A ten bude skutečně velkolepý! Ve hře je totiž obrovský majetek a další miliardové položky. O co všechno půjde?

  Americká televize Fox News v pátek přišla se zprávou, že manželství hvězdy reality show Kim Kardashianové a rappera Kayneho Westa je definitivně u konce. Kráska měla po sedmi letech manželství požádat o rozvod. A v něm půjde skutečně o hodně! Luxus, ve kterém dosud společně žili, si totiž budou muset rozdělit. Co zahrnuje všechen majetek v neuvěřitelné hodnotě 46 miliard korun?

  Kanye West a Kim Kardashian
  Kanye West a Kim Kardashian
  Autor: Reuters

 • 1.

  Rodinné sídlo v Kalifornii

  Před lety koupil Kanye West a Kim Kardashianová obrovské sídlo přímo v Los Angeles. Tehdy je nemovitost vyšla v přepočtu přibližně na 1,3 miliardy korun. Bydlení však nebylo zcela podle jejich představ, a tak muselo dojít na náročnou rekonstrukci, která trvala neskutečných sedm let. Do té investovali dalších asi 430 milionů korun, aby se pohádkový palác proměnil v luxusní, stylem minimalistický domov, kde až dosud vychovávali své čtyři děti.

  Dům Kim Kardashian a Kanyeho Westa v Kalifornii.
  Dům Kim Kardashian a Kanyeho Westa v Kalifornii.
  Autor: google maps

  Kim Kardashian
  Kim Kardashian
  Autor: Instagram

 • 2.

  Ranče ve Wyomingu

  Kanye a Kim vlastní dva rozlehlé ranče na severu USA. Hodnota každého z nich se odhaduje na ohromujících 300 milionů korun. První místo s názvem Monster Lake se chlubí rozlohou 23 tisíc hektarů, dvěma sladkovodními jezery, osmi nemovitostmi, restaurací, konferenčními prostory či ohradami s 28 frískými koňmi, z nichž každý stojí až 13 milionů korun. 

  Druhý ranč Bighorn o rozloze 17 tisíc hektarů zahrnuje přírodní krásy plné kaňonů, útesů, hor, potoků a lovišť místní zvěře. Tato nemovitost zahrnuje dvě velké rezidence, sruby s otevřenými saunami a malebný výhled na rybník. Ranč je také vybaven dvěma heliporty.

  Ranč Kanyeho Westa a Kim Kardashian ve Wyomingu.
  Ranč Kanyeho Westa a Kim Kardashian ve Wyomingu.
  Autor: Profimedia.cz

 • 3.

  Sbírka luxusních vozů

  Jako mnoho mužů má pochopitelně i Kanye West slabost pro luxusní a silné vozy. Jeho sbírka zahrnuje například Mercedes SLR McLaren, jenž ho vyšel na asi 11 milionů korun, Lamborghini Gallardo, jehož pořizovací cena činila přes 4 miliony korun, či Mercedes SLR Stirling Moss za neuvěřitelných 22 milionů korun. V roce 2012 pak například dostal od své tehdy ještě přítelkyně Kim luxusní Lamborghini Aventador za cenu 17 milionů korun. Dále pak kontroverzní rapper vlastní vůz Aston Martin DB9 za 4 miliony korun.

  Ani Kim ale nezůstává pozadu, co se vozového parku týče. Její neskromná sbírka zahrnuje například vůz značky Bentley, model Continental GTC a Rolls-Royce Ghost za 6 milionů korun. V roce 2018 pak Kanye své Kim věnoval Mercedes G550 4x4 SUV za cenu 5 milionů korun.

  Luxusní Mercedes, který Kanye Kim věnoval.
  Luxusní Mercedes, který Kanye Kim věnoval.
  Autor: instagram

 • 4.

  Miliardový byznys Kim Kardashianové

  Kim se ukázala nejen jako úspěšná hvězdička rodinné reality show Keeping Up With The Kardashians, na které podle odhadů jen ona sama vydělala asi miliardu korun. Kardashianová je také úspěšnou podnikatelkou v oblasti módy a kosmetiky, kde se může chlubit vlastními značkami. Podle časopisu Forbes má tato čtyrnásobná matka ve svých 40 letech podnikatelské jmění v hodnotě 20 miliard korun.

  Kim Kardashian
  Kim Kardashian
  Autor: Instagram

 • 5.

  Instagram

  Oba manželé vlastní instagramové účty, které jsou dobrou reklamou jak pro jejich vlastní značky, tak i místem pro spolupráce s dalšími společnosti. Za jeden reklamní post si má Kim účtovat přes 20 milionů korun! Její instagram sleduje přes 200 milionů lidí. 

  Kim Kardashian
  Kim Kardashian
  Autor: Instagram

 • 6.

  Miliardový byznys Kanyeho Westa

  Podle Forbesu vydělal Kanye jako zdatný podnikatel přibližně 2,7 miliardy korun. Většina peněz je z jeho vlastní společnost Yezzy, která se v loňském roce dala dohromady s magnátem sportovní módy Adidas. V roce 2019 byla hodnota firmy Yeezy spočítána mezinárodní bankou Bank of America na 64 miliard korun.

  Rapper Kanye West.
  Rapper Kanye West.
  Autor: ČTK / AP / Michael Wyke

 • 7.

  Zásnubní prsten a další cennosti

  Další cenné položky, jenž jsou ve vlastnictví Kim Kardashianové, jsou různé honosné šperky, jimiž rapper svou drahou obdaroval, ať už v rámci zásnub či jen tak pro radost. Vzácnou položkou je tak zásnubní prsten s obrovským diamantem společnosti Lorraine Schwartz v hodnotě 67 milionů korun, dále náramky od Cartiera, z nichž hodnota každého činí asi 750 tisíc korun, a nebo ručně malovaná kabelka francouzské značky Hermés za 850 tisíc korun. Kanye si Kim zkrátka uměl rozmazlovat!

  Šperky od Cartiera za miliony. Kanye si Kim pěkně rozmazloval.
  Šperky od Cartiera za miliony. Kanye si Kim pěkně rozmazloval.
  Autor: instagram

 • 8.

  Miliony za každý rok manželství

  Jak si majetek, jehož hodnota je téměř nevyčíslitelná, manželé rozdělí, by mohla usnadnit předmanželská smlouva. Podle zahraničních zdrojů kromě rozdělení nemovitostí, peněz a výdělků z vlastních značek zahrnuje i jednu mimořádnou položku, která hlásí, že by měla Kim Kardashianová v případě rozvodu od Kanyeho Westa dostat 20 milionů korun za každý rok manželství s ním. A to do maximálně výše deseti let, pak už by se částka neměnila. Manželé spolu však vydrželi let jen sedm, a tak si hvězdička Kim vyjde v tomto případě na „pouhých“ 150 milionů korun za soužití s rapperem, jenž několik let veřejně bojuje s bipolární poruchou.

  Rapper Kanye West s manželkou Kim a nejstarší dcerou North.
  Rapper Kanye West s manželkou Kim a nejstarší dcerou North.
  Autor: Instagram Kim Kardashianové Westové

 • 9.

  VIDEO: Kim Kardashian a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro 5 milionů

  Video
  délka: 01:52.75

  Kim Kardashian a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro 5 milionů Instagram

  Fotogalerie
  141 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 0

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy