Kim Kardashianová a Kanye West patřili mezi stabilní páry Hollywoodu. Svoji jsou již sedm let a vychovávají spolu hned čtyři děti, a to sedmiletou dcerku North, pětiletého synka Sainta, tříletou dceru Chicago a ročního chlapce Psalm. Americká televize Fox News však přišla s šokující zprávou, že manželství sexy krásky, která se proslavila reality show Keep Up with The Kardashians, a slavného rappera je v troskách!

Spekulace o tom, že je pár na pokraji rozchodu, se už objevily v lednu. Zpravodajský portál TMZ uvedl, že dvojice dokonce několik měsíců žije odděleně! Problémy se mezi dvojicí měly objevit v létě roku 2020, kdy Kanye oznámil jeho úmysl kandidovat na prezidenta Spojených států.

Video
délka: 01:52.75

Kim Kardashian a Kanye West se proletěli soukromým Jumbo Jetem. Stálo to skoro 5 milionů Instagram

Kandidatura Westa však byla neúspěšná. Podle serveru BBC získal asi 60 tisíc hlasů z celkových více než 158 milionů odevzdaných lístků. Manželé prý měli docházet k manželskému poradci, ale zdá se, že poradenství nezabralo a podle Fox News problémy vyústily až v to, že Kim podala v pátek žádost o rozvod s tím, že žádá  péči o jejich čtyři děti.

Hollywoodský pár spolu začal randit v roce 2012 a v roce 2014 si řekli své ano při pompézní svatbě v Itálii. Kim byla vdaná celkem třikrát. Poprvé za basketbalistu Krise Humphriese, podruhé za hudebního producenta Domana Thomase. 

West je proslulý svým častým kontroverzním chováním a výroky. V minulých letech byl horlivým stoupencem exprezidenta USA Donalda Trumpa, s nímž se v roce 2018 setkal v Oválné pracovně. Loni však oznámil, že republikána již nepodporuje a zahájil vlastní prezidentskou kampaň.

Video
délka: 02:40.50

Gottová chce ve Finsku na léčení! A naštvaná Vondráčková. Její písničky radia nehrají 

Jeho tým však v řadě států podal příliš pozdě patřičné přihlášky, v New Jersey byl pak rapper z kandidátské listiny vyřazen kvůli podezření, že jím najatá firma zfalšovala podpisy na petici podporující jeho kandidaturu. West se nakonec objevil na kandidátkách ve 12 z 50 amerických států. Po volbách však naznačil, že plánuje zkusit své štěstí znovu za čtyři roky.

Fotogalerie
61 fotografií