Úterý 28. května 2024
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Oblačno, bouřka 23°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Ricky (†10) skočil do řeky, aby zachránil svou malou sestřičku (5). Sám se přitom utopil

Ricky (†10) byl tátovo všechno, utopil se, když pomáhal vytahovat sestřičku (5) z řeky, kam spadla ze člunu.
Ricky (†10) byl tátovo všechno, utopil se, když pomáhal vytahovat sestřičku (5) z řeky, kam spadla ze člunu.  (Autor: Facebook)
Autor: ran - 
26. června 2021
19:19

Ricky Lee Sneve (†10) zachránil svoji malou sestřičku (5) hrdinným činem, který ho ale bohužel stál život. Pro malou Chevelle bez váhání skočil do řeky, aby se neutopila. Sám zůstal nešťastně po hladinou, z vody ho utopeného vytáhli až večer potápěči.

Byli v sobotu rybařit na řece Big Sioux v Jižní Dakotě, on, jejich tatínek a několik menších sourozenců. „Jeli na lodičce, když některé z dětí popadaly do vody,“ popsala podle Daily Mail chlapcova matka Nicole Eufersová.

Chlapec skočil za dětmi do vody, pomáhal vytáhnout i malou Chevelle (5). Když se zmatek uklidnil a začali se po něm ostatní shánět, zjistili, že ho nikde nevidí. V sobotu večer ho utopeného vytáhli až potápěči.

„Byl to typ kluka, který by se pro druhé rozkrájel. Chytrý, nadšený, zásadový,“ uvedl Rickyův tatínek Chad Sneve. „Byl štědrý, laskavý a obdivuhodný ve více věcech, než kolik jsem schopný tu popsat,“ napsal na facebooku zarmoucený tatínek. „Byl moje všechno, zaujal každého, kdo se s ním potkal,“ dodal.

Chlapcův strýc a jmenovec Ricky Eufers je z jeho smrti také nešťastný. „Dal život za to, co považoval za nejlepší,“ uvedl na jeho památku. Na webu online sbírky synovce popsal jako inteligentního, odvážného a milujícího. „Učil mě milovat život a vážit si ho. Nepřestával mě ohromovat,“ dodal. 

Ricky byl nejstarší ze sourozenců, rád rybařil, byl každou chvíli s tátou v dílně u jejich čtyřkolek, ale nezdráhal se ani pomáhat mamince v kuchyni.  

Uživatel_5491567 ( 27. června 2021 21:05 )

Líbí se mi, jací chytráci se tu najdou a moralizují. Předpokládám, že jste na tom člunu byli také a víte přesně co se dělo. V opačném případě držte hubu a krok, víte kulový a jen tu sprostě špiníte někoho, s kým jste nikdy nepřišli do styku a nevíte nic. Zalezte někam do kanálu a vypláchněte si tu svou špinavou primitivní držku vy ***i!

dvorece ( 27. června 2021 06:36 )

Máte uplnou pravdu, někteří lidé, v tomto případě ten otec mají místo mozku z lejna kostku. Tolik malých dětí a on to nezajistí vestami. Podráždila mě slova otce o synovi - mohl být přece takový i dál, kdyby jeho otec používal mozek. Syn zaplatil životem za jeho nezodpovědnost. Pro mě by to byl důvod k rozvodu, s hlupákem se nedá žít.

binddy ( 26. června 2021 23:29 )

Toho kluka je mně moc líto, i když ho neznám. Tatínek je nezodpovědnej vůl, když nedal těm menším dětem vesty, tohle se vůbec nemuselo stát. To je tak, když chtějí rodiče pro děti bezmeznou svobodu,přece nebudou obtěžovat svoje děti vestou, tak teď přišli o syna, smutné.

Citronel ( 26. června 2021 21:33 )

Já když jsem byl malý chlapeček, tak jako děti jsme jezdily na krách na rybníce, jedna kra se rozpůlila a sestra spadla do vody, já a ostatní děti jsme všichni co nejrychleji utekly, naštěstí bratr nezazmatkoval a sestru vytáhl. Jako dítě jsem byl zbabjelej srab. Myslim, že už v tomto věku se dá odhadnout charakter a síla budoucího člověka.

Zobrazit celou diskusi