Pondělí 19. duben 2021
Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela
Zataženo, déšť 10°C

Chlapeček (11 měs.) se krutě popálil: Jeho máma varuje ostatní rodiče

Autor: DH - 
3. března 2021
20:23

Malý Chester z Británie (11 měs.) skončil v bolestivé agonii poté, co na něj spadla pánev plná vroucí vody a rýže. Ošklivé popáleniny má prakticky po celém tělíčku, ale především na krku, bříšku a nožičkách. 

Chester je jedenáctiměsíční chlapec, který měl velikou smůlu. Jeho pětadvacetiletá maminka Amber Walkerová sdílela jeho snímky na svých sociálních sítích. Chtěla tím upozornit ostatní rodiče, aby dávali na své děti větší pozor. Zároveň chtěla ukázat, jak si poradit s nepříjemnými a bolestivými popáleninami.

Žena popsala, jak byla jen kousek od toho, aby synovi zabránila v převrácení pánve. Podle ní ke všemu došlo během sekundy. Pak už přišel jen velký křik a bolest. Ke zranění došlo podle matky 22. února letošního roku ve městě Linchfield v britském kraji Staffordshire.

„Máme otevřenou kuchyň a také jídelnu. Protože v domě nemáme příliš místa, pokoj na hraní je vlastně celý byt. Byl to běžný den, dělala jsem pro děti oběd. Většinou si dávám pozor, když vařím. Teď jsem ale chvíli pozor nedávala,” popsala matka pro Metro.co.uk.

Matka měla po incidentu správný instinkt a svého syna hned svlékla donaha, protože jinak by se dítěti mohlo oblečení přiškvařit ke kůži a způsobit ještě horší zranění. Následně Amber zavolala sanitku a manžela. Chester pochopitelně plakal v bolestivé agonii. Následně si ho záchranáři odvezli do nemocnice v Birminghamu.

Lékaři zjistili, ze Chester utrpěl popáleniny 2. stupně na přibližně 7 % těla, což není naštěstí nijak dramatické. Jisté je, že vše mohlo dopadnout daleko hůře. Lékaři ho zabalili do chladicích obvazů. Následně odstranili zbytky odumřelé kůže.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa