Středa 17. dubna 2024
Svátek slaví Rudolf, zítra Valérie
Oblačno, déšť 10°C

Máma (†36) prohrála boj s koronavirem: Zemřela jen pár týdnů poté, co předčasně porodila dvojčátka

Autor: rc - 
11. února 2021
20:05

Tragicky zemřela matka šesti dětí Veronica Bernalová (†36), která se krátce po Vánocích nakazila novým typem koronaviru. Veronica v té době byla těhotná se svými dvojčátky, které musela porodit o osm týdnů dřív! Tři týdny po porodu boj s koronavirem prohrála. Její partner Manuel Medina tak zůstal na šest dětí sám.

Novým typem koronaviru se krátce po vánočních svátcích nakazila Veronica Bernalová. Máma pocházející z amerického města Phoenix byla těhotná se svými dvojčátky. Ovšem poté, co byla připojena kvůli nemoci na ventilátor, lékaři rozhodli o předčasném porodu. Dvojčátka Manuel Junior a Mariyah se proto narodila o osm týdnů dříve.

U Veronicy, která již vychovávala desetiměsíčního chlapce a další tři děti, se však tři týdny po porodu objevily komplikace a lékaři jí už nedokázali pomoci. Její přítel Manuel tak zůstal na děti zcela sám. Pro britský deník Daily Mirror uvedl, že se před dvěma lety do ní zamiloval kvůli jejímu úsměvu. „Strašně to bolí, protože jsem nemohl nic udělat,“ uvedl Manuel.

Manuelova sestra Deanna se mu rozhodla pomoci a vyhlásila na něj a na děti veřejnou sbírku. „Manuel pokračuje v práci, aby zaopatřil finančně svou rodinu, kvůli čemuž nemůže truchlit. Cílem je pomoci Manuelovi, Christopherovi, Manuleovi juniorovi a Mariyah v těchto těžkých časech,“ stojí na stránce GoFundMe, kde je veřejná sbírka vyhlášena.

VIDEO: Jaký je rozdíl mezi chřipkou a covidem-19?

smeagol ( 11. února 2021 23:11 )

Hlavne, ze ji Manuel dokazal sekat jedno dite za druhym. Oslabeny organismus nemel sanci.

Zobrazit celou diskusi