Úterý 26. leden 2021
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
Oblačno, sněžení 1°C

Další Putinův skandál? Měl zplodit dítě s uklízečkou, z té je teď miliardářka

Autor: DH - 
28. listopadu 2020
05:17

Ruská média přinesla šokující informaci, ze které asi nebude mít radost současný ruský prezident a jeden z nejmocnějších lidí na světě Vladimir Putin (68). Podle nich má nejvýše postavený Rus nemanželskou dceru s bývalou uklízečkou. Ta se navíc v posledních letech podivně rychle vypracovala v miliardářku.  

S informací jako první přišel proslulý ruský zpravodajský web Proect, který tvrdí, že měl Putin během jednoho ze svých funkčních období v úřadu prezidenta Ruské federace poměr se Světlanou Krivonogikhovou, s níž má nyní sedmnáctiletou dceru jménem Elizaveta.

Údajná bývalá milenka ruského prezidenta začínala jako uklízečka v obchodě, následně se pak vydala studovat univerzitu. Po boku Putina byla viděna na konci 90. let, když jí bylo 20. Dítě se jí narodilo v roce 2003. Prostřední jméno teenagerky Elizavety je přitom Vladimirovna, což naznačuje, že se její otec jmenuje Vladimir. V rodném listě ovšem žádný otec není uveden.

Experti na genetiku studovali fotografie mladé dívky a většina z nich se shoduje, že mezi ní a Putinem je jistá podobnost. Podle některých programů je dokonce 70 % šance, že jsou příbuzní. Putin má oficiálně dvě dcery, pětatřicetiletou Marii a o rok mladší Katerinu, se svojí ženou Ludmilou se rozvedl v roce 2013.

Zpráva o nemanželském dítěti přišla v době, kdy se média v Rusku po dlouhé nadvládě Putina osmělila a začala na prezidenta hledat různé kompromitující informace. Tvrdí například, že je podivné, jak rychle jeho bývalá milenka a údajná matka nemanželské dcery přišla k velkému jmění. Podle několika zdrojů totiž v Bank Rossiya drží žena akcie ve výši 8 milionů liber, tedy v přepočtu asi 240 milionů korun. Na účtu jí peníze přistály v roce 2000.

Tím ale Světlana Krivonogikhová neskončila. Tvrdí se totiž, že vlastní i slavný noční kluk Leningrad Centre, kde se pořádají různé erotické show. Podle některých zdrojů má přitom budova hodnotu neuvěřitelných 75 milionů liber, tedy v přepočtu více než 2,2 miliardy korun.

Světlana i její dcera Elizaveta si v souvislosti se zveřejněním šokujících informací obratem smazaly účty na sociálních sítích. O miliardářce se proslýchá, že má velmi blízký vztah s Putinovým dlouholetým přítelem Yurym Kovalchukem, který je největším akcionářem Bank Rossiya. Sama banka je přitom velmi kontroverzní, v roce 2014 byla například sankciována po vojenské anexi poloostrova Krym.

Video Vladimir Putin ovládl hokejovou plochu. Góly střílel „levou zadní“ - Reuters

Huron ( 28. listopadu 2020 13:01 )

Je to ješitný blb.

tomik007 ( 28. listopadu 2020 11:55 )

ANO - v rusku je všechno poháněno VODKOU !!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa