Sobota 28. listopad 2020
Svátek slaví René, zítra Zina
Zataženo 2°C

Těhotná čubička zachránila při požáru čtyři pacienty z hořící budovy. Utrpěla popáleniny bradavek

Autor: shp - 
22. listopadu 2020
05:07

Že i němá tvář může mít srdce na správném místě, ukázala březí čubička Matilda z ruské Leningradské oblasti. Když v místním hospicu propukl požár, neváhala ani sekundu, vběhla dovnitř a štěkala, seč jí síly stačily. Zachránila tím čtyři jeho pacienty.

Když na místo přijeli hasiči, podařilo se jim díky fence dostat všechny čtyři pacienty do bezpečí. Jenže nebohá čubička se uvnitř hospicu nadýchala oxidu uhelnatého a omdlela. Už to vypadalo, že s ní bude nadobro amen, uvedl Daily Mail.

Fenku křížence dostali naštěstí ven dobrovolníci Elena Kalinina a Alexander Tsinkevich. Matilda přežila a byla umístěna do útulku Vasilek v Petrohradu. Utrpěla však děsivé popáleniny, ze kterých se jen tak nezotaví.

Čubička má popálenou většinu těla

Přežila, ale úplně vyhráno nemá. „Matildin čumák, krk a břicho byly vážně popáleny. Byla zkontrolována specialistou na březost, který ji zkoumal dlouhou dobu a opatrně vyšetřil i štěňátka,“ uvedl útulek v prohlášení.

Všechna jsou naživu a vyvíjí se dobře. Nyní je nemožné určit, kolik štěňátek v sobě nosí, protože je velkým psem,“ doplnil útulek. Až ale přijdou na svět, Matilda je nebude schopná krmit. Má totiž ošklivě popálené bradavky.

Vezme si k sobě někdo psí hrdinku?

Navíc skončila bez domova. Její původní majitel, který je vlastníkem hospicu, nyní nemá žádné peníze a není schopný se o ni postarat. Snad si Matildu k sobě vězme nějaká dobrá duše. Je to ostatně hrdinka...

Požár je velmi nebezpečný a může vás i zabít. Jak se zachovat, když propukne u vás v domě? 

vdova ( 22. listopadu 2020 17:57 )

,to bylo první co mne napadlo při čtení nadpisu. Inteligentní páni redaktoři

frantacizek ( 22. listopadu 2020 07:43 )

šikovný džukel

kralovna-vsech-mori ( 22. listopadu 2020 07:32 )

Těhotná čubička zachránila při požáru čtyři pacienty z hořící budovy. Utrpěla popáleniny bradavek

....­....­....­....­....­....­....­....­..
Pane bože, těhotná čubička, který vůl tohle napsal. Fena ja březí a nemá bradavky.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud