Úterý 1. prosinec 2020
Svátek slaví Iva, zítra Blanka
Oblačno, sněžení 0°C

Heterosexuální táta od rodiny boří stereotypy v oblékání: Do práce chodí v sukni a podpatcích

Autor: jel - 
21. října 2020
12:58

Mark Bryan (61) z Německa je heterosexuální ženatý otec od rodiny. Sám říká, že miluje Porsche a hezké ženy, ale také miluje sukně a vysoké podpatky. V sukni chodí i do práce a někteří lidé zpochybňují jeho sexuální orientaci. Inženýr robotiky však říká, že chce pouze dokázat, že koncept genderového oblečení je hloupost.

Táta tří dětí začal nosit sukně a podpatky před čtyřmi lety a říká, že to bylo skvělé rozhodnutí. Je odhodlán zbořit genderové stereotypy v módě. Uvedl, že poprvé měl na sobě podpatky na vysoké škole, požádala ho o to tehdejsí přítelkyně, se kterou tančil.

Na svém instagramu pravidelně zveřejňuje fotky svých outfitů. Mark často kombinuje typicky mužské košile, saka a kravaty s úzkými většinou jednoduchými sukněmi. Nejraději má prý dvanácticentimetrové podpatky v kombinaci s pouzdrovou sukní, které si kupuje většinou online. „Není to úplně nejpohodlnější, ale opravdu se mi líbí jak to vypadá dohromady,“ prozradil Mark.

Prý vždy obdivoval ženy, které nosily podpatky a úzké sukně, a tak se nakonec rozhodl, že je bude nosit také. „Jsou ale chvíle, kdy se mě, většinou muži, ptají na nepříjemné otázky. Většinou odpovídám něco jako ,Proč to, že mám sukni tě nutí ptát se na mou sexuální orientaci? Ptal by ses i kdybych měl kalhoty? Ptáš se žen, které mají sukni a podpatky na jejich orientaci?'“ řekl serveru Bored Panda.

Mark je ženatý jedenáct let a říká, že jeho žena i děti ho podporují. Nejprve šel do práce pouze v podpatcích a až později sebral odvahu a vzal si i sukni. Zpočátku se prý cítil nervózně, ale pak mu došlo, že většina lidí se nestará o to, co má kdo na sobě. „Někteří lidí, muži obvykle, jsou překvapeni, že s nimi dokážu vést normální rozhovor o takzvaně chlapských věcech,“ dodal Mark.

alenakavrisidivu ( 21. října 2020 22:59 )

přesně..sluší mu to...

alenakavrisidivu ( 21. října 2020 22:58 )

Má hezké nožky...

Prcar ( 21. října 2020 20:10 )

Heterosexuální táta je celkem slušná buzzzna 👎🤮

nazor ( 21. října 2020 18:04 )

Co ma spolecnyho jeho inteligence s tim, ze chce chodit v suknich a v lodickach? Znam nekolik lidi v vysokou skolou, ktere povazuji za podprumerne, ale jinak jsou normalni, myslim tim, ze chlapi nosi kalhoty a zeny sukne i kalhoty

nazor ( 21. října 2020 17:03 )

To se asi stane

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud