Středa 28. říjen 2020
Oblačno, déšť 10°C

Úspěšnou modelku v restauraci zradil knoflík: Vypadlo jí poprsí!

Autor: jzk - 
17. října 2020
11:23

Jako instagramová modelka vystavuje své tělo na odiv pořád. Když ale Jadé Tuncdorukové povolil knoflík na upnuté halence při obchodní schůzce v restauraci, nestíhala skrývat rozpaky.

V bikinách se na svém instagramu nakrucuje často, nečekané odhalení v restauraci však pro ni bylo příliš. Jadé se během schůzky s kosmetickou firmou v australském Sydney nečekaně rozepnula upnutá halenka a způsobila tak pětadvacetileté modelce horké chvilky.

Mezitím, co se k ní zezadu blížila servírka s vínem, neposedný knoflík odhalil modelčina ňadra v černé podprsence. Jadé se o video ale nakonec podělila se svými příznivci na instagramu. „Odpověď zní - ano, můj top mě za večer zradil několikrát. Jediný knoflík, na který jsem halenku zapínala, si z toho očividně nic nedělal,“ vtipkovala pohledná blondýna.

Začátkem roku se Jadé svěřila s tím, že několik značek, se kterými dlouhodobě spolupracovala, se s ní snažili domluvit na značném snížení odměny za jejich propagaci. „Během dlouhé doby jsem pracovala s několika značkami, které mě nedávno požádaly, abych pracovala za mnohem méně, než mám teď... kvůli škrtům v rozpočtu, čemuž rozumím,“ popsala modelka.

Ta s tím však nesouhlasila a oni s ní zcela ukončili pracovní vztah. „Jedná se o značky, které jsem propagovala a cestovala s nimi po celá léta a které náš vztah zahodily kvůli tomu, že jsem pro ně odmítla pracovat zadarmo,“ rozčilovala se Jadé. Podle The Daily Telegraph vydělávala influencerka od 18,5 tisíc do 70 tisíc korun za jeden sponzorovaný příspěvek!

y1xcvbnm ( 17. října 2020 15:21 )

třeba to bylo její přání aby jí zradil a někdo to vyfotil a napsal o tom, naprostá hovadina v tomto čase když lidi mají úplně jiné starosti, zase jedna z těch co jí omylem vykoukla bradavka a nebo pinda při nastupování do auta a podobně,jinak se prosadit neumí , tak musí takhle

muscula ( 17. října 2020 12:01 )

to v baru u Koziček na Praze 1 předvádí modelky každý den

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud