Úterý 19. října 2021
Svátek slaví Michaela, zítra Vendelín
Polojasno 13°C

Potetovaná influencerka čelí hněvu internetu: Vyfotila se, jak drží tygra za koule!

Autor: dce - 
3. září 2020
09:44

Záchranné zvířecí stanice jsou v Asii vyhledávaným turistickým cílem - ať už to jsou sloní sirotčince nebo želví azyly. V Tygřím království v Thajsku si na tyto nádherné šelmy můžete i sáhnout. Opravdovou vlnu hněvu vyvolala krásná turistka, která této příležitosti využila skutečně nevhodným způsobem.

Mladá Thajka jménem Waraschaya "Khun" Akkarachaiyapas rozpoutala na internetu hotové peklo, když zveřejnila hned několik fotografií z návštěvy tygří zoo v Chiang Mai. Na dvou fotografiích drží tygry doslova za koule, na jedné i geparda!

Lidé se domnívají, že žena tímto způsobem zvíře ponižuje, ani nemluvě o tom, že podobné chování vůči šelmě by ji mohlo stát i život. Khun se bránila pouze tvrzením, že je milovnicí zvířat.

Podobné tygří útulky už v minulosti čelily obviněním, že zvířata dopují sedativy, aby se s nimi turisté mohli fotit. Tygří království podobná nařčení odmítá. Doplnili také, že turisté se sice zvířat mohou dotýkat, ale hlídají je - i kvůli bezpečnosti - u toho chovatelé. Sahat zvířatům na genitálie by návštěvníkům prý nedovolili.

SCHWARZENBERG ( 4. září 2020 10:43 )

Ta se zvížaty i souloží

Jarabak ( 3. září 2020 15:16 )

Zoofilka, no. Ale za to nemůže. Žádný deviant nemůže za svou deviaci. Ani zoofilové, ani gayové. Pozor, sám jsem gay. Ale to nic nemění na tom, že je to deviace. Věci by se měly nazývat pravými jmény. A pokud ne, tak hurá zoofilové, hurá pedofilové, demonsatrovat za svá práva do barevných průvodů.

Zobrazit celou diskusi
Další videa