Italský playboy se usadil: Miliardář (52) čeká dítě s mladičkou modelkou (25)!

Autor: rc - 
30. června 2020
09:10

Usadit se chystá italský playboy Gianluca Vachci. Dvaapadesátiletý miláček žen očekává potomka s modelkou Sharon Fonsecovou, která je mladší o celých sedmadvacet let. Miliardář, který je známý svým optimistickým pohledem na svět, oznámil šťastnou novinu prostřednictvím videa, které publikoval na sociální síti Instagram.

Italského miliardáře Gianlucu Vachciho na sociální síti Instagram sleduje víc než 16 milionů lidí. Rodák z italské Boloně, který v současné době bydlí ve slunném Miami, je známý tím, že si umí užívat života. Na život se dívá optimisticky a na všech videech, které se svými fanoušky sdílí, má úsměv na rtech. Ačkoliv již oslavil dvaapadesáté narozeniny, dokazuje, že věk je jen číslo.

Charismatický Ital je miláčkem žen, ovšem jak se zdá, dámy už u něj nemají žádnou šanci! V roce 2017 se DJ a tanečník dal dohromady s krásnou Sharon Fonsecovou, která mu obrátila život vzhůru nohama. Dvojici od sebe dělí dlouhých sedmadvacet let, ovšem jak se zdá, miliardář v ní našel partnerku na celý život.

Video Italský playboy se usadil: Miliardář (52) čeká dítě s mladičkou modelkou (25)! - Instagram

Na Den matek totiž pár oznámil radostnou zprávu. V brzké době se jim narodí první potomek! Zprávu o Sharonině těhotenství pár prozradil ve videu, které Ital sdílel na sociální síti. „Dnes je Den matek a moje první myšlenka samozřejmě patří mé matce. Ale musím říci, že kdykoliv jsem v životě přemýšlel o potenciální matce pro mého syna, měla ta žena Sharoninu povahu. Jsem velmi rád, že mohu oznámit a podělit se s vámi o to, že Sharon a já čekáme dítě. Bude to matka, o které jsem vždycky snil,“ řekl ve videu. Od té chvíle se na sociální síti chlubí fotografiemi, jak Sharon pomalu roste bříško.

Video Italský playboy se usadil: Miliardář (52) čeká dítě s mladičkou modelkou (25)! - Instagram

V dalším videu, o nějž se podělil se svými sledujícími, stojí pár naproti sobě a jeden druhému se snaží „vypustit“ břicho. Zatímco Vachci začíná pomalu břicho zatahovat, jeho těhotná partnerka jen zmateně kouká. „Vypouštěcí režim nefunguje pro každého,“ napsal k videu Vachci. Na jedné z romantických fotografií dává ucho na břicho své partnerky. „Posloucháme tě, milujeme tě,“ napsal ke snímku. Pro podnikatele to není první potomek. Vachci má již osmnáctiletou dceru z předchozího vztahu.  

Video Italský playboy se usadil: Miliardář (52) čeká dítě s mladičkou modelkou (25)! - Instagram

starypes ( 30. června 2020 19:04 )

Italský playboy? Na Moravě takovým šmejdům říkají šašek počmáraný.

jajsemgrut ( 30. června 2020 14:11 )

Určitě nevypadá na 52, ale spíš na 65. Modelka je hezká, ale z něho, bohužel, byla se ten sliz dal stáčet

frantacizek ( 30. června 2020 13:38 )

ne můj typ holky, ale jdu v jeho šlépějích

gurke ( 30. června 2020 13:22 )

Figura,dobrá.

Maurisin ( 30. června 2020 13:03 )

Plejboj který idiot psal tenhle článek? Ten sebil šefivej vypadá na 75 let a je to jen předělanej plastikama upraveny degeš

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud