Kráska, která ráda visí 300 metrů nad zemí: Pro sexy modelku mají prý slabost slavní sportovci

Autor: Bára Veverková - 
11. července 2020
15:06

Přes pět milionů lidí sleduje její dokonalé křivky. Ruská modelka Viktoria Odintcová (26) chce ale víc. Kvůli popularitě visela z třistametrového mrakodrapu a chlubí se, že ji kontaktují slavní sportovci. A to nejen Cristiano Ronaldo (35)! 

Ahoj, jak se máš?“ napsala podle Viktorie Odintcové na její Instagram fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo. Většina dívek by omdlela štěstím, modelka je však nad věcí. „Odstranila jsem zprávu a neodepsala,“ dušovala se. 

177 centimetrů vysoká kráska z Petrohradu není troškařka. Ačkoli ji na jejím instagramu sleduje přes pět milionů lidí, neváhá riskovat svůj život, aby si na sociální síť mohla umístit zajímavou fotografii. Před třemi lety se nechala nafotit, jak visí z třísetmetrového mrakodrapu Cayan Tower v Dubaji. Přitom neměla žádné jištění, pouze se držela za ruku svého asistenta. Není divu, že zanedlouho poté její zveřejněné snímky obletěly svět. Ale spíše než obdiv sklidila ruská hvězdička kritiku za hloupost. 

Pořád nemůžu uvěřit tomu, že jsem to udělala. Pokaždé když se na to video dívám, zpotí se mi dlaně,“ prohlásila později Viktoria, která kvůli svému činu musela podepsat dubajské policii příslib, že už nikdy nic podobného provádět nebude. 

Zájem prý má Ronaldo i Hamilton

Možná právě proto teď nasadila novou taktiku, jak si získat fanoušky. Ačkoli si svůj partnerský život střeží, ráda se chlubí, že jí píší slavní muži. A Ronaldo prý není jediná star, která by se s ní ráda „skamarádila“. „Nejslavnější osobou v mém telefonním seznamu je Lewis Hamilton (35),“ prozradila Viktoria a dodala, že s britským mistrem světa F1 jsou přátelé a napsal jí třeba k narozeninám. „Občas chodím na jeho závody,“ dodala. 

Pomohl jí ke slávě chirurg?

Stejně tak má prý modelka v telefonním seznamu fotbalistu Neymara (28), kterého zná údajně právě díky Hamiltonovi. „Je to normální člověk, navzájem se sledujeme na Instagramu,“ prohlásila. Otázkou zůstává, zda to všechno můžeme modelce věřit.

Stejně tak většina lidí Viktorii nevěří, že dokonalých proporcí dosáhla pouze sportem a výživou. Jsou přesvědčeni, že díky několika plastickým operacím má Viktoria výraznější rty, srovnaný nos a také dokonalejší prsa.

gurke ( 12. července 2020 22:47 )

Myslíte kosočtverec?

gurke ( 12. července 2020 22:46 )

Kozy nebo per del. To se neví ale celkově je to p◇ča.

gurke ( 12. července 2020 22:43 )

Spletli se a do zadku ji daly kozí implantáty.

gurke ( 12. července 2020 22:42 )

Ta musí bejt blbá, vždyť jí místo zadku implantovali kozy.

Renata S ( 12. července 2020 21:42 )

Karel Jaromír Erben
Vyvalily se vlny zdola
Objevila se *** holá
A po mladičké dívčině
Zavířilo se v hladině

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud